Zamknij

Promocja w Ryanair. Bilety lotnicze od 36 zł w jedną stronę

11.08.2021 13:02
Promocja w Ryanair. Bilety lotnicze od 36 zł w jedną stronę
fot. SHUTTERSTOCK

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair wystartowały z kolejną promocją. Tym razem oferują aż pół miliona biletów lotniczych na wybrane kierunki 20% taniej, co oznacza, że w niektóre miejsca polecimy już za 36 zł.

Ryanair to tania linia lotnicza z siedzibą w Dublinie, która cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Nie ma się zresztą co dziwić. Konkurencyjne ceny biletów i szeroka oferta lotów sprawiają, że codziennie irlandzkiego przewoźnika wybierają setki turystów. 

Co jakiś czas Ryanair przygotowuje ciekawe akcje promocyjne dla swoich klientów. Na początku lipca pisaliśmy o wielkiej wyprzedaży biletów - wówczas po nabyciu jednego, drugi można było otrzymać za darmo. Teraz irlandzki przewoźnik oferuje 500 000 biletów lotniczych w obniżonej cenie.

Promocja w Ryanair. Bilety lotnicze od 36 zł w jedną stronę

Ryanair po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i startuje z nową akcją promocyjną. Tym razem przecenionych zostało aż pół miliona biletów lotniczych - każdy z nich można kupić o 20% taniej. Żeby skorzystać z promocji, należy dokonać rezerwacji do środy 11 sierpnia. Podróż natomiast musi odbyć się nie później niż do końca października.

Siatka połączeń irlandzkiego przewoźnika jest naprawdę rozbudowana i różnorodna, więc klienci mają w czym wybierać. Taniej można podróżować aż z 11 lotnisk w Polsce - z Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina oraz Wrocławia.

Wśród kierunków, które zostały objęte promocją, jest m.in. Barcelona, Madryt, Bari, Wenecja, Londyn, Sztokholm, Dublin, Dortmund czy Odessa. Przykładowo za bilet z Krakowa do Norwegii lub Danii zapłacimy odpowiednio 36 i 39 zł. Z kolei ceny za rejs z Warszawy do Paryża zaczynają się już od 55,21 zł, a do Rzymu za 63,21 zł. 

Co istotne, Ryanair zapewnia także możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Należy ją dokonać co najmniej 7 dni przed planowanym wylotem. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie irlandzkiego przewoźnika.

RadioZET.pl/Ryanair.com