Zamknij

Promocja w Ryanair. Teraz bilety lotnicze kupicie za jedyne 65 zł

21.07.2021 08:55
Ryanair
fot. Polska Press/East News

Popularny irlandzki przewoźnik znów zorganizował wyprzedaż biletów lotniczych. Tym razem polecimy na wakacje już za 65 zł. Sprawdźcie szczegóły promocji Ryanair.

W ostatnich tygodniach jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Europie rozpieszcza swoich klientów i oferuje im coraz tańsze bilety. Mowa oczywiście o Ryanair i wyprzedażach, jakie organizuje. Jeżeli ostatnio nie mieliście okazji skorzystać z atrakcyjnej promocji, mamy dla was dobrą wiadomość. Kolejna właśnie ruszyła.

Tym razem irlandzki przewoźnik proponuje podróżującym bilety za jedyne 65 zł. Sprawdźcie, gdzie można lecieć w tej cenie i kiedy.

Promocja w Ryanair. Teraz bilety lotnicze kupicie za jedyne 65 zł

Ryanair zorganizował kolejną promocję dla swoich klientów. Już teraz możemy kupić bilety na loty za jedyne 65 zł. Oferta ta jednak ma kilka haczyków. Przede wszystkim dotyczy podróży realizowanych jedynie w sierpniu 2021 roku.

Jeżeli chcecie skorzystać z wyprzedaży, musicie też zarezerwować lot do 28 lipca. Po tym czasie ceny biletów wrócą do normalnego poziomu i nie będą już tak niskie.

Dzięki nowej propozycji Ryanaira możecie tanio lecieć z wielu polskich lotnisk, które obsługuje przewoźnik - z podwarszawskiego Modlina, Krakowa, Gdańska, Katowic, Poznania czy Wrocławia. Kierunki objęte promocją to Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Ukraina (w tym ciepła Odessa), Austria, Czechy, Belgia i wiele innych. 

Przypominamy też, że od jakiegoś czasu Ryanair udostępnia możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Lepiej pospieszcie się z zakupem, gdyż tak tanie bilety wyprzedają się błyskawicznie.