Zamknij

Promocja w Ryanair. Tylko teraz 400 tys. biletów tańszych o 30%

16.09.2021 12:05
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Irlandzka linia lotnicza przygotowała dla swoich klientów świetną ofertę. Tylko teraz możecie nabyć bilety o 30 proc. taniej. Zobaczcie, gdzie można lecieć w tej cenie i poznajcie szczegóły promocji.

W ostatnich tygodniach Ryanair rozpieszcza swoich klientów. Jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce regularnie organizuje wyprzedaże biletów i promocje, dzięki którym można podróżować naprawdę tanio.

Tym razem spragnione lotów osoby mogą nabyć wejściówki na pokład samolotów przewoźnika już o 30 proc. taniej. Oferta jest limitowana i obowiązuje tylko dzisiaj (16.09). Warto się zatem pospieszyć z zakupem biletów.

Promocja w Ryanair. Tylko teraz 400 tys. biletów tańszych o 30%

Ryanair znów zaskoczył swoich klientów. Jeżeli poszukujecie tanich biletów lotniczych na jesienne podróże, taką ofertę właśnie teraz proponuje irlandzki przewoźnik. Marka bowiem uruchomiła 16 września 24-godzinną promocję.

Już teraz możecie nabyć aż 400 tys. wejściówek tańszych o 30%. Przypominamy, że wyprzedaż działa tylko dzisiaj i dotyczy wypraw realizowanych we wrześniu i listopadzie. Warto też pamiętać, że obejmuje ona wyłącznie loty od wtorku do czwartku.

W niższej cenie możecie lecieć m.in. z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Bydgoszczy, Łodzi, Olsztyna, Poznania do wielu ciekawych miejsc w całej Europie - np. do Mediolanu, Barcelony, Dublina, Londynu, Bolonii, Sztokholmu, Paryża, Aten czy Kijowa.

Przypominamy, że irlandzka linia lotnicza wciąż gwarantuje bezpłatną zmianę rezerwacji, ale należy jej dokonać na maksymalnie 7 dni przed wylotem.