Zamknij

Wielka promocja w Ryanair: bilety lotnicze na loty we wrześniu już od 39 zł

19.08.2021 09:05
Wielka promocja w Ryanair: bilety lotnicze na loty we wrześniu już od 39 zł
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Rynaiar właśnie wystartował z kolejną wyprzedażą. Tym razem można kupić bilety lotnicze na wrześniowe loty w cenie jedynie 39 zł. Szczegółowe informacje na temat promocji irlandzkiego przewoźnika zamieszamy poniżej.

Ryanair to tania linia lotnicza z siedzibą w Dublinie, z której usług codziennie korzystają setki turystów. Irlandzki przewoźnik cieszy się ogromną popularnością również w Polsce. Wpływ na to mają nie tylko konkurencyjne ceny biletów lotniczych, ale także szeroka i różnorodna siatka połączeń. 

Co jakiś czas Ryanair, aby skusić nowych klientów, przygotowuje akcje promocyjne. Na początku sierpnia pisaliśmy o tym, że irlandzki przewoźnik oferuje aż pół miliona biletów lotniczych na wybrane kierunki taniej o 20 proc. Teraz tania linia wystartowała z kolejną atrakcyjną wyprzedażą.

Promocja w Ryanair: bilety lotnicze już od 39 zł

Wielka wyprzedaż w Ryanair trwa tylko przez 24 godziny - rezerwacji biletów lotniczych należy dokonać 19 sierpnia (czwartek). Promocja obowiązuje na wybrane loty, które zrealizowane zostaną między 1 a 30 września.

Taniej można podróżować aż z 9 lotnisk w Polsce - z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa oraz Szczecina. Ceny biletów zaczynają się już od 39 zł. Za tę kwotę można polecieć m.in. do Wielkiej Brytanii (Glasgow, Liverpool, Manchester, Leeds/Bradford, Edynburg, Londyn-Stansted), Izraela i Niemiec. Niewiele więcej, bo 39,01 lub 39,21 zł, zapłacimy za lot do Czech, Irlandii, Danii oraz Austrii.

Ryanair zapewnia także możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji, co w czasie pandemii koronawiusa jest szczególnie przydatne. Należy ją dokonać co najmniej 7 dni przed planowanym wylotem. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie irlandzkiego przewoźnika.

RadioZET.pl/ryanair.com