Zamknij

Ryanair wyprzedaje 10 000 biletów po 19 zł! Wielka promocja ma jeden haczyk

20.11.2020 09:38
Ryanair
fot. Shutterstock

To już kolejna wielka promocja w Ryanair. Tym razem każdy z 10 000 biletów można kupić za 19 zł! Lepiej się pospieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Ryanair ostatnio rozpieszcza swoich klientów. Irlandzka tania linia lotnicza oferuje kolejną w ciągu 2 tygodni wielką promocję. Tym razem aż 10 000 biletów można kupić za 19 zł! Przewoźnik zachęca do podróży absurdalnie niską ceną za miejsca, ale warto zwrócić uwagę na to, że w ofercie tkwi jeden haczyk.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby lot rzeczywiście kosztował nas tylko 19 zł? Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami wyprzedaży w Ryanair.

Promocja w Ryanair: bilety lotnicze po 19 zł

Kolejna wielka promocja w Ryanairze! Tania linia lotnicza wyprzedaje tym razem aż 10 000 biletów za 19 zł. Wygląda na to, że w ten sposób przewoźnik odpowiada na nadchodzące święto zakupów Black Friday, które zwykle wiąże się z kuszącymi przecenami.

To już druga tak duża obniżka cen biletów irlandzkiej marki w krótkim czasie. Niedawno pisaliśmy o wielkiej promocji, w której można było kupić bilety w Ryanair za jedyne 59 zł. Tym razem cena po raz kolejny została obniżona, ale w tej ofercie tkwi haczyk.

Aby nabyć bilety w za 19 zł, trzeba zdecydować się na zakupy do końca 20 listopada. Tylko wtedy obowiązuje wyprzedaż. Co więcej, obniżką zostały objęte bilety na loty, które odbywają się do końca listopada. Jeżeli macie ochotę na szybki city break, ta oferta jest skierowana właśnie do was.

Bilety w promocyjnej cenie dotyczą przelotów z Krakowa, podwarszawskiego Modlina, Bydgoszczy, Gdańska, Łodzi, Poznania i Wrocławia do takich miast, jak: Belfast, Bristol, Birmingham, Liverpool, Eindhoven, Neapol, Mediolan, Dortmund, Oslo, Sztokholm, Dublin, Bruksela, Rzym, Paryż czy Londyn. Z oferty można skorzystać również w przypadku lotów krajowych.

Skorzystacie z tej propozycji marki Ryanair?