Zamknij

Promocja w Ryanair na lato. Bilety już od 39 zł

25.05.2021 08:45
Ryanair
fot. PETRAS MALUKAS/AFP/East News

Tania linia lotnicza znów przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego. Tym razem mogą oni nabyć bilety na letnie loty już od 39 zł. Koniecznie sprawdźcie, gdzie i kiedy można lecieć w tej cenie.

Ryanair to jeden z najpopularniejszych przewoźników w Europie. Pasażerowie chętnie korzystają z jego usług, jeśli chcą podróżować po naszym kontynencie za niewielkie pieniądze. W dodatku często można tu trafić na atrakcyjne promocje. Kolejną zresztą marka zorganizowała właśnie teraz.

Irlandzka linia lotnicza przygotowała dla klientów dużą pulę biletów w najróżniejsze miejsca już za 39 zł. Zobaczcie, na jakich zasadach można je kupić tak tanio.

Promocja w Ryanair na lato. Bilety już od 39 zł

Ryanair postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i znów zorganizował dla nich promocję. Tym razem możemy nabyć bilety lotnicze już od 39 zł. Trzeba jednak spełnić kilka warunków, aby móc skorzystać z tej oferty.

Przede wszystkim tak tanie bilety dostępne są tylko do 26 maja 2021 roku - do tego dnia trzeba je zarezerwować. Ponadto propozycja dotyczy wyłącznie lotów realizowanych w czerwcu.

Irlandzki przewoźnik oferuje tanie loty z takich polskich lotnisk, jak: Warszawa Modlin, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Katowice, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin i Wrocław.

Zainteresowani mogą lecieć w tej cenie m.in. do: Oslo, Belfastu, Londynu, Eindhoven w Holandii, Wiednia, Glasgow, Brukseli, Dortmundu, Bolonii, Bristolu, Rimini, Sztokholmu, Wenecji, Tel Awiwu, Lwowa, Paryża, Mediolanu, Hamburga i wielu innych.