Zamknij

Wielka wyprzedaż w Ryanair. Bilety za jedyne 19 zł

01.07.2021 08:48
Ryanair
fot. Mateusz Jagielski/East News

Irlandzka linia lotnicza przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego. W Ryanair ruszyła promocja na bilety lotnicze. Ich ceny zaczynają się już od 19 zł i obowiązują na wycieczki w lipcu. Zobaczcie, gdzie możecie polecieć za tę niską kwotę.

Ryanair to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce. Dzięki niej możemy łatwo i szybko dostać się w wiele ciekawych miejsc w Europie. W dodatku przewoźnik słynie z tego, że regularnie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne promocje.

W ostatnich dniach firma uruchomiła wyprzedaż, która pozwala kupić bilety lotnicze już za 19 zł. Dotyczą one lotów w lipcu. Zobaczcie, jakie warunki trzeba spełnić, aby tak tanio podróżować.

Promocja w Ryanair: wyprzedaż biletów już za 19 zł

Tania irlandzka linia lotnicza rozpieszcza swoich klientów. Niedawno pisaliśmy o tym, że Ryanair uruchomił dwa kolejne wakacyjne połączenia z Polski. Tym razem jednak marka poszła o krok dalej i zorganizowała wyprzedaż biletów lotniczych. Dzięki akcji możecie nabyć wejściówki już za 19 zł.

Promocja trwa tylko dzisiaj i obowiązuje na lato realizowane w lipcu. W niskiej cenie można podróżować ze wszystkich polskich lotnisk, które obsługują połączenia Ryanaira - z Krakowa, Bydgoszczy, podwarszawskiego Modlina, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Rzeszowa, Szczecina czy Wrocława.

Gdzie można lecieć w tej cenie? Fani wycieczek w stylu city break z pewnością ucieszą się z możliwości wyprawy do Dublina, Brukseli, Bolonii, Mediolanu czy Londynu. W tej cenie można też wybrać się do gorącego Rimini we Włoszech, do bajkowego Rzymu czy do malowniczej Odessy na Ukrainie.

Więcej informacji o całej akcji znajdziecie na stronie przewoźnika. Warto się jednak pospieszyć z decyzją zakupu, gdyż bilety wyprzedają się błyskawicznie.