Zamknij

Promocja w Wizz Air. Bilety lotnicze w atrakcyjne miejsca nawet o 30% taniej

22.09.2021 12:43
Wizz Air
fot. Mateusz Jagielski/East News

Węgierski przewoźnik zorganizował dla swoich klientów świetną ofertę. Już teraz możecie nabyć bilety lotnicze na wybrane trasy o 30% taniej. Sprawdźcie, gdzie możecie dzięki temu polecieć za grosze i w jakim terminie.

W ostatnim czasie tanie linie lotnicze rozpieszczają podróżników. Niedawno pisaliśmy o tym, że Ryanair przecenia swoje bilety do tego stopnia, że w niektóre kierunki można wybrać się już za 39 zł. Teraz podobną promocję dla klientów przygotował Wizz Air.

Popularny w Europie przewoźnik wystartował właśnie z wyprzedażą, która będzie działa przez dwa dni - dokładnie 22 i 23 września. Jeżeli właśnie w tym czasie zarezerwujecie sobie loty, zapłacicie za nie nawet o 30% mniej.

Promocja w Wizz Air. Bilety lotnicze w atrakcyjne miejsca nawet o 30% taniej

Wizz Air przygotował dla swoich fanów fantastyczną promocję. Rezerwując bilet lotniczy w dniach 22 i 23 września, możesz otrzymać go o 30% taniej. Warto jednak pamiętać, że tanie podróże na pokładach samolotów przewoźnika dostępne są po spełnieniu kilku warunków.

Tańsze o 30% bilety dotyczą wyłącznie lotów realizowanych do końca października 2021 roku. Ponadto promocja naliczy się, jeśli zarezerwujemy wejściówki w systemie Wizz Air w trakcie wymienionych wyżej dni.

Obniżona cena dotyczy samego lotu - rabatowi nie podlega opłata administracyjna naliczana w trakcie procesu rezerwacji. Trzeba mieć na uwadze również to, że wyprzedaż dotyczy wyłącznie zakupów na stronie węgierskiego przewoźnika i w jego aplikacji, i nie obowiązuje w przypadku lotów grupowych.

Dzięki promocji w Wizz Air możemy podróżować taniej ze wszystkich polskich lotnisk, które obsługuje marka - m.in. z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Szczecina czy Wrocławia.

Skusicie się na taki wypad?