Zamknij

Promocja w Wizz Air. Bilety na wszystkie loty tańsze o 30 procent

16.07.2021 12:34
Promocja w Wizz Air. Bilety na wszystkie loty tańsze o 30 procent
fot. SHUTTERSTOCK

Wizz Air wystartował z atrakcyjną promocją, w której możemy kupić bilety lotnicze ze zniżką w wysokości 30 procent. Akcja skierowana jest do wszystkich i obowiązuje wyłącznie w piątek, 16 lipca 2021.

Na początku lipca pisaliśmy o tym, że Wizz Air idzie w ślady Ryanaira i rusza z wielką wyprzedażą biletów lotniczych. Wówczas węgierska linia oferowała 20 procent zniżki na wybrane, popularne trasy wakacyjne. Teraz poszła o krok dalej i wystartowała z jeszcze atrakcyjniejszą akcją promocyjną.

Promocja w Wizz Air: bilety na wszystkie loty tańsze o 30 procent

Zniżka w wysokości 30 procent dotyczy wszystkich lotów i wszystkich celów podróży dostępnych na stronie internetowej wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. Jest jednak mały haczyk, promocyjne ceny biletów dostępne są tylko na podróże w lipcu. Oznacza to, że wyjazdy muszą zakończyć się do soboty, 31 lipca.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że siatka połączeń węgierskiego przewoźnika jest naprawdę rozbudowana i różnorodna, więc klienci mają w czym wybierać. Wizz Air oferuje loty m.in. do uwielbianej przez Polaków Chorwacji, na gorący Cypr, do urokliwej Grecji czy chłodnej, ale zjawiskowej Islandii. Ponadto tania linia z Polski obsługuje także rejsy do Austrii, Bułgarii, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Izraela oraz Norwegii.

Promocja w Wizz Air obowiązuje wyłącznie w dniu 16 lipca 2021 (piątek) od godziny 00:00 do godziny 23:59. Zniżka w wysokości 30% dotyczy taryfy biletu i nie obejmuje opłaty manipulacyjnej.

Akcja promocyjna Wizz Air skierowana jest do wszystkich. W cenie biletu jest bagaż podręczny o wymiarach 40x30x20 cm. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej węgierskiego przewoźnika.

RadioZET.pl/wizzair.com