Zamknij

Promocja w Wizz Air. Tylko dzisiaj wszystkie bilety lotnicze tańsze o 20 proc.

20.10.2021 11:01
Promocja w Wizz Air. Tylko dzisiaj wszystkie bilety tańsze o 20 proc.
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Tania linia lotnicza Wizz Air po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i startuje z nową akcją promocyjną. Tym razem organizuje jednodniową wyprzedaż, podczas której można kupić bilety lotnicze 20 procent taniej. Sprawdzamy szczegóły oferty.

Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza. Na polskim rynku działa od 17 lat i nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wpływ na to mają zarówno rozbudowana siatka połączeń, jak i konkurencyjne ceny biletów. Ale to nie wszystko. Wizz Air co jakiś czas organizuje także atrakcyjne promocje dla obecnych i nowych klientów. Podczas wyprzedaży można kupić wejściówki na pokład samolotu jeszcze taniej.

Osoby, które planują w tym roku ruszyć za granicę, z pewnością ucieszy fakt, że Wizz Air właśnie wystartował z kolejną tego typu promocją. 

Promocja w Wizz Air. Tylko dzisiaj wszystkie bilety tańsze o 20 proc.

Promocją w Wizz Air objęte są bilety lotnicze na wszystkie loty dostępne na stronie internetowej wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. Co istotne, wyprzedaż jest ograniczona czasowo i trwa tylko przez jeden dzień. Aby skorzystać z 20 proc. zniżki na wejściówkę na pokład samolotu, należy dokonać rezerwacji nie później niż do 20 października do godziny 23:59.

Promocja dotyczy wszystkich lotów, które realizowane będą maksymalnie do 12 grudnia br. 

Zobacz także: Najkrótszy lot świata na pokładzie potężnego Airbusa A380. Ledwo zapniesz pasy i już trzeba lądować

Jak podkreśla przewoźnik, zniżka w wysokości 20 procent dotyczy ceny biletu, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Promocja nie obejmuje rezerwacji grupowych. Więcej szczegółowych informacji na temat oferty można znaleźć na stronie wizzar.com.

Przypomnijmy, że Wizz Air obsługuje Europę Środkowo-Wschodnią i Zachodnią, Azję, Gruzję oraz Izrael. 

Zobacz także:  Awantura w samolocie lecącym do Krakowa. Funkcjonariusze wyprowadzili jednego pasażera w kajdankach

RadioZET.pl