Zamknij

Jesteś fanem "Przyjaciół"? W 2022 roku odbędzie się wyjątkowy rejs inspirowany serialem

16.06.2021 12:46
Przyjaciele. W 2022 roku odbędzie się wyjątkowy rejs inspirowany serialem
fot. SHUTTERSTOCK

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów "Przyjaciół" - już za kilka miesięcy wielki wycieczkowiec zabierze 500 pasażerów w wyjątkowy rejs inspirowany kultowym serialem. Bilety są już w sprzedaży. 

Pierwsza połowa 2021 roku jest bardzo łaskawa dla fanów "Friends". Najpierw wyemitowany został specjalny odcinek produkcji, w którym po raz pierwszy od 17 lat bohaterowie serialu ponownie wystąpili razem na scenie. Żeby tego było mało, właśnie ogłoszono kolejną atrakcję dla fanów "Przyjaciół" - wyjątkowy rejs inspirowany serialem.

Przyjaciele. W 2022 roku odbędzie się wyjątkowy rejs dla fanów serialu

Rejs odbędzie się na statku Celebrity Exuinos. Rozpocznie się z miasta Fort Lauderdale na Florydzie i powróci tam tydzień później. Przez ten czas pasażerowie będą mogli zobaczyć najpiękniejsze miejsca na Karaibach i odwiedzić porty w Key West, Grand Cayman i Cozumel.

Dla gości przygotowano szereg atrakcji. Jak podaje portal Fly4free.pl, będą m.in. quizy z wiedzy o serialu, konkursy na najlepsze przebranie i pokazy gotowania.

"Będziesz jadł jak Joey, żartował jak Chandler, rywalizował jak Monica, robił zakupy jak Rachel, śpiewał jak Phoebe, czy kopał piasek jak Ross? Wybierz jedną opcję albo wszystkie! Wystarczy, że spakujesz swój najlepszy sprzęt z lat 90., a resztę zostaw nam. Możesz liczyć na specjalistów, którzy od początku do końca stworzą radosną, niezapomnianą i bezstresową podróż" - przekonują organizatorzy rejsu.

Choć wycieczka odbędzie się dopiero w dniach 15-21 maja 2022 roku, to bilety na rejs trafiły już do sprzedaży i nie mamy wątpliwości, że rozejdą się jak ciepłe bułeczki. Tym bardziej, że dostępnych jest jedynie 500 wejściówek. 

Ceny za rejs rozpoczynają się od 1600 dolarów, czyli około 6000 zł. Szczegółową ofertę można znaleźć pod tym LINKIEM.

RadioZET.pl/Fly4Free.pl/cruisewithfriends.net