Zamknij

Qatar Airways rozdaje 21 tys. darmowych biletów. Kto może skorzystać?

06.10.2020 11:08
Qatar Airways
fot. Shutterstock

Linie Qatar Airways ogłosiły niezwykłą akcję promocyjną. Z okazji Dnia Nauczyciela przewoźnik oferuje darmowe bilety lotnicze na wszystkie loty ze swojej siatki. Z akcji będzie mogło skorzystać 21 tys. nauczycieli. 

Qatar Airways, chcąc docenić codzienną pracę nauczycieli, przygotował z okazji ich święta niezwykłą ofertę. Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona do 21 tys. i działa na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". 

Qatar Airways: darmowe bilety dla nauczycieli

Qatar Airways podkreśla, że akcja skierowana jest wyłącznie do nauczycieli. Do udziału w promocji kwalifikują się osoby mieszkające w krajach, z których obsługiwane są połączenia Qatar Airways z Doha (stolicy Kataru). Oznacza to, że akcja obejmuje również Polskę.

Kampania promocyjna przewoźnika trwa od 5 do 7 października. Swój wniosek nauczyciele muszą złożyć na oficjalnej stronie Qatar Airways - należy podać m.in. swoje dane osobowe, stanowisko pracy oraz nazwę szkoły lub instytucji.

W celu zapewnienia uczciwego procesu składania wniosków każdy kraj otrzyma dzienny przydział biletów. Promocja będzie rozpoczynać się każdego dnia o godzinie 04.00 czasu Doha (godz. 03.00 czasu polskiego).

Ci, którym uda się pomyślnie zarejestrować, otrzymają imienny kod zniżkowy na darmową podróż w klasie ekonomicznej do wykorzystania na dowolny kierunek obsługiwany przez katarskie linie. Nauczyciele uzyskają dodatkowo kupon z 50-procentową zniżką na jeden bilet w dwie strony, który będą mogli wykorzystać dla siebie, członka rodziny lub bliskiej osoby.

Warto dodać, że okres realizacji kodów promocyjnych (czyli samej rezerwacji biletu) to 7 października-1 listopada 2020 r. Lot musi odbyć się w terminie od 20 października 2020 – 30 września 2021 roku. Osoby, które otrzymają darmowy bilet, będą zobowiązane okazać na lotnisku dokument potwierdzający zatrudnienie jako nauczyciel. 

Źródło: fly4free.pl, travelandleisure.com