Zamknij

Ryanair Sun zmienia nazwę na Buzz. Na samolocie pojawi się ciekawy wizerunek [FOTO]

Dominik Gołdyn
14.03.2019 20:33
Ryanair Sun zmienia nazwę na Buzz. Na samolocie pojawi się ciekawy wizerunek [FOTO]
fot. East News/Mariusz Grzelak

Ryanair Sun zmieni od jesieni nazwę na Buzz oraz zyska nowy branding floty. W nowym malowaniu obecne będą biało-żółte barwy. Na ogonie samolotu pojawi się wizerunek pszczoły.

Zagłosuj

Lubisz latać samolotem?

Liczba głosów:

Ryanair Sun latem 2018 roku rozpoczął loty czarterowe dla największych biur podróży w Polsce. W tym celu linia wykorzystywała pięć samolotów typu Boeing 737-800. Od sezonu zima 2018/2019, wykonujemy również połączenia regularne w formule wet-lease dla Ryanaira.

Obecnie Ryanair Sun dysponuje flotą 17 samolotów, a latem liczba ta wzrośnie do 25.

Ryanair Sun zmienia nazwę na Buzz

Buzz będzie obsługiwał zarówno loty regularne dla Ryanaira, jak i czarterowe dla polskich biur podróży. Wraz ze zmianą nazwy, jesienią tego roku ruszy nowa strona internetowa oraz aplikacja Buzz. Pasażerowie będą mogli dokonywać rezerwacji lotów na trasach oferowanych w ramach siatki połączeń Ryanaira, w tym na trasach obsługiwanych przez Buzz.

Buzz to jedna z czterech linii lotniczych wchodzących w skład grupy Ryanair Holdings Plc, obok głównej linii Ryanair DAC, austriackich linii lotniczych Laudamotion i brytyjskiego Ryanair UK.

- Buzz należy do grupy Ryanair od 2003 roku, kiedy to Ryanair kupił ją od KLM (holenderskich linii lotniczych- red.) - powiedział prezes Ryanair Sun Michał Kaczmarzyk. 

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/DG