Zamknij

Ryanair ogłosił kolejną nowość w letniej siatce. To ulubiony wakacyjny kierunek Polaków

15.04.2021 14:18
Pula, Chorwacja
fot. Shutterstock

Ryanair uruchomi nową wakacyjną trasę z lotniska w Poznaniu. Od 2 lipca wystartuje sezonowe połączenie do Puli w Chorwacji. Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich miłośników bałkańskiego klimatu. 

Ryanair nie zwalnia tempa. Niespełna tydzień temu irlandzki przewoźnik poinformował o uruchomieniu dwóch połączeń z Gdańska – na Kretę i Santorini

Teraz tania linia dodaje kolejne nowości do swojej letniej siatki lotów – tym razem niezwykle popularną wakacyjnie Chorwację

Ryanair poleci z Poznania do Puli

Nowe połączenie z Poznania do Puli ma charakter sezonowy – wystartuje 2 lipca i będzie realizowane do końca września. Z systemu rezerwacyjnego wynika, że loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. 

To prawdziwa nowość, bo do tej pory Ryanair jeszcze nie latał bezpośrednio z Polski do Puli (połączenie do tego miasta z naszego kraju obsługiwał m.in. LOT). 

Z Poznania samolot ma startować o godzinie 12.45 i lądować w Puli o 14.25. Rejs powrotny z Chorwacji zaplanowano na 14.50 z lądowaniem na lotnisku Ławica o 16.30. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika. 

Pula nie będzie jedyną trasą irlandzkiego przewoźnika realizowaną z Poznania – 20 maja wystartuje sezonowe połączenie z Wielkopolski do Zadaru (loty również dwa razy w tygodniu). 

Ryanair przypomina, że z powodu wciąż zmieniającej się sytuacji epidemicznej na świecie przedłużył możliwość darmowej zmiany rezerwacji w przypadku lotów wykupionych do 30 czerwca 2021 roku. Nową podróż będzie można zaplanować do końca października 2021 roku. Co ważne, klienci mogą dwukrotnie przesunąć datę lotu w ramach opcji "zero złotych opłaty za zmianę".

Źródło: Pasazer.com, Fly4free.pl