Zamknij

Ryanair ogłosił nową trasę z Polski. To jeden z ulubionych kierunków Polaków

Nina Czochara
12.12.2019 10:24
Zadar
fot. Shutterstock

Ryanair poinformował, że już w przyszłym roku uruchomi nowe połączenie z Wrocławia do słonecznego Zadaru w Chorwacji. Pierwszy samolot na tej trasie wystartuje 1 maja 2020 roku. Bilety są już dostępne w sprzedaży. 

Połączenie do Zadaru będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia.  

Ryanair: z Wrocławia do Zadaru od 2020 roku

Nowe połączenie z Wrocławia do Zadaru będzie dostępne od 1 maja do 16 października 2020 roku

Loty na tej trasie będą odbywały się w poniedziałki i piątki. Z Wrocławia samoloty będą startowały o godzinie 13.00, z lądowaniem w Zadarze o godz. 14.35. Loty powrotne z Zadaru są zaplanowane na godz. 11.00, a lądowanie we Wrocławiu ok. 12.35.

Zadar-Pozdrowienie-slonca
fot. Shutterstock

Zobacz także

Zagłosuj

Czy byłeś/byłaś kiedyś w Zadarze?

Liczba głosów:

Wrocław będzie czwartym miastem w Polsce, z którego w sezonie letnim Ryanair poleci do Zadaru – przewoźnik zaplanował też połączenia z Krakowa, Poznania i Gdańska. 

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: - Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia do Zadaru. Połączenie zostanie uruchomione w maju i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia. Loty z Wrocławia do Zadaru realizowane będą dwa razy w tygodniu, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do października 2020 roku.  Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety do Zadaru już od 95 zł na podróż w maju i w czerwcu. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do piątku (13 grudnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: tanie-loty.pl

___

RadioZET.pl/NC