Zamknij

Ryanair ogłosił dwie nowości z Polski. Na liście jedna z ulubionych europejskich wysp

24.11.2021 11:01
Ryanair - samolot
fot. Mariusz Grzelak/Reporter/East News

Ryanair szykuje kolejne nowości, które pojawią się w przyszłorocznej siatce lotów. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego popularnego taniego przewoźnika, pod koniec marca wystartują dwa połączenia – z Poznania na Majorkę oraz z Lublina do Londynu (lotnisko Luton). Bilety są już dostępne w sprzedaży. 

Ryanair nie zwalnia tempa i wprowadza kolejne nowości. Jeszcze niedawno informowaliśmy, że irlandzki przewoźnik od marca 2022 roku poleci  do Sztokholmu. Teraz w systemie rezerwacyjnych taniej linii pojawiły się dwie nowe trasy z lotnisk w Poznaniu oraz Lublinie. Pasażerów z pewnością ucieszy ta informacja. 

Ryanair. Nowe trasy na Majorkę i do Londynu

Rejsy z Poznania na Majorkę (lotnisko Palma) zostaną uruchomione 30 marca. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Podróż z Polski na popularną hiszpańską wyspę potrwa 2 godziny i 50 min. Ogłoszenie tego połączenia to bardzo dobra wiadomość dla polskich turystów, bo Majorka jest od lat jedną z ulubionych wakacyjnych wysp.

Drugą nowością Ryanaira są loty z Lublina do Luton. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, w tym przypadku połączenie wystartuje 27 marca. Rejsy na tej trasie mają być realizowane aż 5 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Lot potrwa około 2 godzin i 35 minut. 

CyberTydzień w Ryanair

Przypomnijmy, że z okazji zbliżającego się Black Friday  Ryanair wystartował w poniedziałek z akcją CyberTydzień. W jej ramach popularna tania linia oferuje każdego dnia różnego rodzaju promocje. 22 listopada można było upolować bilety lotnicze w naprawdę atrakcyjnych cenach – nawet za 39 złotych.

Dzisiaj, 24 listopada, obowiązuje promocja 10 proc. zniżki loty, które odbędą się w terminie od 1 kwietnia  do 30 czerwca 2022 roku.

W ramach Black Friday 2021 można nabyć tanie bilety na trasy z wielu polskich miast, m.in. Krakowa, Gdańska, Warszawy czy Wrocławia. Obniżką objęte zostały loty do popularnych kierunków, takich jak: Budapeszt, Paryż, Lwów, czy Piza.

ZOBACZ TAKŻE:  Ubezpieczenie turystyczne – na co zwrócić uwagę?

Źródło: Ryanair, Fly4free