Zamknij

Ryanair przywrócił popularną trasę i ogłosił nową. To idealny kierunek dla rodzin

09.07.2020 10:34
Legoland Billund
fot. Shutterstock

Ryanair już niedługo uruchomi kolejną trasę z polskiego lotniska – w systemie irlandzkiej linii pojawiły się loty z Gdańska do duńskiego miasteczka Billund – podaje portal Fly4free. Dodatkowo przywrócone zostanie połączenie z Billund do Krakowa.

Billund w Danii niemal każdemu kojarzy się z kolorową krainą zbudowaną z ponad 58 milionów klocków Lego, czyli Legoland Billund Resort. Lokalizacja tego miejsca nie jest przypadkowa. To właśnie tu Ole Kirk Christiansen wymyślił jedną z najsłynniejszych na świecie zabawek. 

Ryanair poleci do Billund

Billund jest popularnym kierunkiem tanich linii, dzięki czemu można kupić bilet w naprawdę niskiej cenie. Jak podaje Fly4free, do siatki połączeń Ryanaira dołączyła trasa z Gdańska właśnie do tego duńskiego miasteczka. 

Co więcej, po tymczasowym zawieszeniu przywrócone zostanie również połączenie z Billund do Krakowa. To bardzo dobra wiadomość dla rodzin podróżujących z dziećmi - Legoland to jeden z najbardziej niezwykłych parków rozrywki w Europie.

Legoland Billund
fot. Pixabay

Bilety na nowe połączenia irlandzkiej linii nie są na razie dostępne w systemie, ale powinny się pojawić w najbliższym czasie. 

Trasy do Billund z Gdańska i Krakowa obsługuje już linia Wizz Air - połączenia realizowane są dwa razy w tygodniu. 

Źródło: fly4free.pl