Zamknij

Ryanair ogłosił nową trasę z Polski. To idealny kierunek na weekendowy wyjazd

28.09.2021 13:23
Bruksela, Belgia.
fot. SHUTTERSTOCK

Tania linia Ryanair właśnie ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z Polski. Na początku listopada br. będziemy mogli polecieć do jednej z najpopularniejszych stolic europejskich. Szczegółowe informacje poniżej.

Ryanair to irlandzka tania linia lotnicza z siedzibą w Dublinie. To także jeden z największych przewoźników nie tylko w Europie, ale i na świecie. Turystów kusi atrakcyjnymi cenami biletów lotniczych oraz rozbudowaną siatką połączeń.

Ryanair nie osiada jednak na laurach i co jakiś czas uruchamia kolejne trasy, również z Polski. Pod koniec września tania linia ogłosiła nowe połączenie z... Wrocławia.

Ryanair ogłosił nową trasę z Polski. Polecimy z Wrocławia do Brukseli

We wtorek (27 września) Ryanair poinformował o uruchomieniu trasy z lotniska we Wrocławiu do Brukseli Charleroi. Jak podaje portal pasazer.com, loty do Belgii będą odbywały się dwa razy w tygodniu - w każdy wtorek oraz sobotę.

Inaugurację połączenia przewidziano na 2 listopada 2021.

We wtorki samoloty będą startowały z wrocławskiego lotniska o godzinie 12:40. Z kolei w soboty wylot zaplanowany jest na 16:00. Bilety na te rejsy trafiły już do sprzedaży i można je nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej irlandzkiego przewoźnika.

Na razie loty Ryanair z Wrocławia do Brukseli mają odbywać się do końca października 2022 roku. Możliwe, że później trasa ta zostanie przedłużona.

Bruksela to jedna z najpopularniejszych europejskich stolic. Rokrocznie kierunek ten wybierają setki turystów. Znajdziemy tam piękne, secesyjne kamienice, średniowieczne fortyfikacje i wybitne dzieła sztuki. Ale to nie wszystko. Bruksela oferuje znacznie więcej. Informacje o najciekawszych zabytkach i atrakcjach stolicy Belgii można znaleźć pod tym LINKIEM.

RadioZET.pl/Pasazer.com