Zamknij

Ryanair ogłosił nową trasę z Poznania. To idealny kierunek na weekend

Redakcja
27.12.2019 14:24
Lwów
fot. Shutterstock

Ryanair planuje uruchomić nową trasę z Poznania do Lwowa - tak wynika z systemu rezerwacyjnego irlandzkiego przewoźnika. Pierwszy lot odbędzie się 1 kwietnia 2020 roku. 

Ryanair będzie realizował loty na trasie Poznań-Lwów dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. Będzie to idealna okazja na przedłużony weekend w urokliwym ukraińskim mieście. Ostatni lot zaplanowano na 21 października, choć nie jest jeszcze potwierdzone, że będzie to połączenie sezonowe. 

Ryanair: nowa trasa do Lwowa

W środę samolot wystartuje z Poznania o 12.00 i o 14.20 czasu lokalnego wyląduje na Ukrainie. W drogę powrotną Ryanair poleci o 14.45 z lądowaniem w Polsce o 15.15. W niedzielę start z Poznania zaplanowano na 6.05, by o 8.25 samolot mógł zameldować się na lotnisku we Lwowie. Z powrotem wyruszy o 8.50 i o 9.10 będzie w Poznaniu.

Loty będą trwać 1 godz. 20 minut i mają być obsługiwane przez linię Buzz, spółkę-córkę Ryanaira.

Lwów
fot. Shutterstock
Zagłosuj

Latasz tanimi liniami?

Liczba głosów:

Poznań będzie trzecim miastem w Polsce, z którego irlandzka linia będzie latać do Lwowa. Można się tam dostać również z lotniska w Warszawie i Krakowie. Dodatkowo trasę do tego ukraińskiego miasta ma w swojej ofercie także Wizzair– z Gdańska, Katowic i Wrocławia.

ZOBACZ TAKŻE: 

•  Ryanair ogłosił trzy nowe trasy z Polski. Loty do Grecji i na Ukrainę

•  Ryanair poleci do Zadaru. To jeden z ulubionych kierunków Polaków

Źródło: pasazer.com, fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC