Zamknij

Ryanair ogłosił nową trasę z Poznania. Dobra wiadomość dla wielbicieli Grecji

Nina Czochara
03.04.2019 11:16
Kawala w Grecji
fot. Shutterstock

Ryanair ogłosił, że od 3 lipca zostaną uruchomione loty z Poznania do greckiej Kawali. To pierwszy z nowych kierunków Ryanaira, które pojawiły się w letnim rozkładzie lotów. 

Nowa trasa z Polski do greckiej Kawali ma charakter sezonowy - będzie dostępna od 3 lipca do 25 września. Kawala to niewielkie, ale pełne zabytków nadmorskie miasto w północno-wschodniej Grecji, położone ok. 150 kilometrów na wschód od Salonik. Miejsce to zadziwia urokliwym Starym Miastem oraz malowniczymi plażami oddalonymi od centrum o kilka kilometrów.

Ryanair poleci z Poznania do greckiej Kawali

Loty do Kawali będą realizowane tylko raz w tygodniu - w środy.  Z Poznania samolot ma startować o 12.25, by w Grecji wylądować o 15.45 lokalnego czasu/ Lot planowo ma potrwać 2 godziny i 20 minut.

To kolejna nowa trasa Ryanaira z Poznania. W zeszłym tygodniu irlandzki przewoźnik ogłosił połączenie do Budapesztu. To z pewnością nie ostatnia trasa, bo Ryanair zaplanował na lotnisku w Poznaniu konferencję prasową, na której zapewne ogłosi kilka nowych połączeń oraz zbazowanie drugiego samolotu na Ławicy.

Przeczytaj także:

 Ryanair uruchamia nowe połączenie. To może być hit wśród Polaków 

• Nowy przewoźnik i nowa trasa z polskiego miasta. Powrót po 7 latach przerwy 

• Niespodzianka od LOT. Polski przewoźnik poleci na Sri Lankę

___

RadioZET.pl/NC