Zamknij

Wielka promocja w Ryanair. Kup jeden bilet, drugi dostaniesz za pół ceny

27.10.2021 10:07
Ryanair organizuje jednodniową promocję. Kup jeden bilet, drugi dostaniesz za pół ceny
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy jeszcze w tym roku planują polecieć za granicę - Ryanair powraca z kultową promocją. Tylko przez 24 godziny, kupując jeden bilet lotniczy, drugi otrzymamy za pół ceny. Szczegóły wyprzedaży poniżej.

Na jesienne i zimowe wypady za granicę decyduje się coraz więcej osób. Nie ma się zresztą co dziwić, bo podróżowanie w tym okresie ma niepodważalne zalety. Przede wszystkim w większości miejscach jest wtedy znacznie taniej. Ponadto nawet pod najpopularniejszymi atrakcjami turystycznymi nie spotkamy już takich tłumów jak w sezonie wakacyjnym.

Zobacz także:  Tiktokerka pokazała, jak spakować się do samolotu, by zapłacić mniej za bagaż. Ryanair komentuje

Z zalet podróżowania w okresie jesienno-zimowym doskonale zdaje sobie sprawę m.in. Ryanair. Dlatego irlandzki przewoźnik, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zorganizował atrakcyjną promocję na bilety lotnicze. Kupując jeden, drugi otrzymamy o 50 proc. taniej.

Ryanair organizuje jednodniową promocję. Kup jeden bilet, drugi dostaniesz za pół ceny

Promocja w Ryanair jest ograniczona czasowo i trwa tylko przez 24 godziny. Aby z niej skorzystać, należy dokonać rezerwacji do 27 października do 23:59. Oferta "kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny" obowiązuje w przypadku minimum dwóch pasażerów. 

Najnowsza wyprzedaż linii obejmuje wyłącznie połączenia realizowane od 1 listopada do 15 grudnia br.

Taniej można podróżować ze wszystkich lotnisk w Polsce, które obsługiwane są przez tanią linię tj.: z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Łodzi, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Olsztyna, Szczecina, Warszawy-Modlin oraz Wrocławia.

Zobacz także:  Ryanair ostrzega pasażerów przed wnoszeniem alkoholu na pokład. "Będziemy sprawdzać bagaże"

Warto w tym miejscu także wspomnieć, że siatka połączeń irlandzkiego przewoźnika jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna. Korzystając z promocji, można polecieć m.in. do magicznego Paryża (Francja), słonecznej Bolonii (Włochy), klimatycznego Dublina (Irlandia) czy niepowtarzalnej Lizbony (Portugalia). Więcej szczegółowych informacji na temat wyprzedaży można znaleźć na stronie: ryanair.com/pl/pl.

Ryanair to irlandzka tania linia lotnicza z siedzibą w Dublinie. W Polsce obecny jest od pierwszej połowy 2005 roku. Pierwszy lot odbył się 24 marca z wrocławskiego lotniska Strachowice do Londynu-Stansted.

RadioZET.pl