Zamknij

Jesienna wyprzedaż w Ryanair. 100 000 biletów lotniczych 20 proc. taniej

06.09.2021 12:31
Ryanair organizuje jesienną wyprzedaż. 100 000 biletów lotniczych 20% taniej
fot. SHUTTERSTOCK

Ryanair regularnie organizuje promocje dla obecnych i nowych klientów. Tym razem tania linia wystartowała z jesienną wyprzedażą, podczas której ceny 100 000 biletów lotniczych obniżone zostały aż o 20 procent.

Ryanair to irlandzka tania linia lotnicza z siedzibą w Dublinie. Przewoźnik cieszy się ogromnym zainteresowaniem prawie na całym świecie, a z jego usług chętnie korzystają także turyści z Polki. Wpływ na to ma nie tylko szeroka siatka połączeń, ale również atrakcyjne ceny biletów lotniczych.

Żeby tego było mało, Ryanair regularnie organizuje także specjalne akcje promocyjne, podczas których bilety można kupić jeszcze taniej. Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o weekendowej wyprzedaży - wówczas ceny biletów zaczynały się już od 65 zł. Teraz tania linia wystartowała z kolejną promocją. 

Ryanair organizuje jesienną wyprzedaż. 100 000 biletów lotniczych 20 proc. taniej

Ryanair obniżył ceny 100 000 biletów lotniczych o 20 procent. Promocja trwa jedynie przez kilka dni - rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 8 września (środa). Obniżką objęte są wybrane loty we wrześniu, październiku oraz listopadzie. 

Taniej można podróżować aż z 10 lotnisk w Polsce, tj. z Krakowa, Warszawy (port lotniczy w Modlinie), Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina oraz Wrocławia.

Trzeba przyznać, że siatka połączeń irlandzkiego przewoźnika jest naprawdę różnorodna. Przykładowo, korzystając z promocji, można kupić bilet lotniczy do Sztokholmu (Szwecja) już za 19,01 zł. Taką samą kwotę zapłacimy za rejs do Oslo (Norwegia) oraz Kolonii (Niemcy). Taniej można podróżować również m.in. do Paryża (Francja), Dublina (Irlandia), Londynu (Wielka Brytania), Neapolu (Włochy) czy na Maltę. 

Dodatkowo Ryanair daje możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Należy ją dokonać co najmniej 7 dni przed planowanym wylotem. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej taniej linii.

RadioZET.pl