Zamknij

Weekendowa wyprzedaż w Ryanair 2021. Bilety lotnicze z Polski od 65 zł

03.09.2021 10:13
Ryanair organizuje weekendową wyprzedaż. Bilety lotnicze z Polski od 65 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Ryanair po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientom i startuje z nową akcją promocyjną. Tym razem organizuje weekendową wyprzedaż. Ceny biletów lotniczych zaczynają się już od 65 zł.

Ryanair to irlandzka tania linia lotnicza z siedzibą w Dublinie. W Polsce obecny jest od marca 2005 roku i od tego czasu cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Nie ma się zresztą co dziwić. Atrakcyjne ceny biletów i szeroka siatka połączeń sprawiają, że z usług przewoźnika korzystają tysiące turystów.

Tania linia regularnie organizuje także promocje dla swoich klientów i nowych pasażerów. Podczas wyprzedaży można nabyć jeszcze tańsze bilety lotnicze. Na początku września pisaliśmy o promocji Ryanair, w której po zakupie jednego biletu, drugi dostawaliśmy o połowę taniej. Teraz irlandzki przewoźnik wystartował z kolejną tego typu akcją.

Ryanair organizuje weekendową wyprzedaż. Bilety lotnicze od 65 zł

Weekendowa wyprzedaż w Ryanair już się rozpoczęła! Promocja jest ograniczona czasowo i trwa tylko przez 72 godziny. Oznacza to, że bilety lotnicze trzeba zarezerwować nie później niż do 5 września (niedziela). 

Wyprzedaż dotyczy wybranych lotów we wrześniu oraz październiku. Taniej można podróżować aż z pięciu lotnisk w Polsce, tj. z Krakowa, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia.

Wśród kierunków, które objęte są promocją, wymienić można m.in. Barcelonę (Hiszpania), Burgas (Bułgaria), Bari (Włochy), Zadar (Chorwacja), Ateny (Grecja), Porto (Portugalia), Paryż (Francja) czy Cork (Irlandia). Wszystkie rejsy można znaleźć na oficjalnej stronie linii Ryanair.

Co ważne, przewoźnik oferuje także możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji, co jest szczególnie przydatne w czasie pandemii koronawirusa. Trzeba ją dokonać co najmniej na 7 dni przed planowanym wylotem.

RadioZET.pl/ryanair.com/pl/pl