Zamknij

Ryanair ogłosił nową wakacyjną trasę. To jeden z ulubionych kierunków wśród Polaków

Nina Czochara
20.12.2019 11:06
Burgas
fot. Shutterstock

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Gdańska. Od czerwca przyszłego roku irlandzki przewoźnik będzie latał do Burgas w Bułgarii. Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży.

Irlandzka linia poinformowała w komunikacie, że trasa stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska.

Ryanair: loty z Gdańska do Burgas

Trasa będzie realizowana sezonowo - pierwszy lot obędzie się 2 czerwca 2020, a ostatni 29 września. Rejsy z Polski do Bułgarii będę odbywać się 2 razy w tygodniu - we wtorki i soboty. 

Samoloty z Gdańska będą wylatywać we wtorek o 15.00 i lądować o 18.30 w Burgas. Loty powrotne będą odbywać się o 18.55 i z lądowaniem w Polsce o 20.25. W soboty samolot wyleci z Gdańska o 9.05 i o 12.35 czasu lokalnego będzie już w Bułgarii. W odwrotnym kierunku samolot będzie startował o 13.00 i na 14.40 wyląduje w Polsce. Lot z Burgas do Gdańska będzie trwał ok. 2,5 godziny. 

Ryanair
fot. pixabay
Zagłosuj

Często latasz linią Ryanair?

Liczba głosów:

To niejedyny przewoźnik, który będzie obsługiwał połączenia z Polski do Burgas. Od czerwca przyszłego roku do miasta położonego nad Morzem Czarnym polecimy także z Warszawy. Loty będzie obsługiwała węgierska linia lotnicza Wizzair.

Z danych Urzędu Lotnictwa Cywilnego wynika, że w pierwszym półroczu 2019 roku najwięcej pasażerów w polskich portach lotniczych obsłużył Ryanair. Z usług przewoźnika skorzystało 5,8 miliona pasażerów.

ZOBACZ TAKŻE:

•  Pasażerowie Ryanaira muszą dopłacić do kupionych biletów. Wyższy podatek lotniczy w Niemczech

•  Ryanair przywraca popularne trasy wakacyjne. Polacy uwielbiają ten kierunek

•  Ryanair ogłosił trzy nowe trasy z Polski. Loty do Grecji i na Ukrainę

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC