Zamknij

Ryanair przywraca 5 tras z Polski. W to miejsce polecimy już na początku 2022 roku

03.11.2021 15:14
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

W ostatnim czasie w siatce połączeń znanego przewoźnika zaszło wiele zmian. Kilka z nich dotyczy również tras z Polski. Jedna z nich, która została jakiś czas temu anulowana, zostanie przywrócona. Zobaczcie, o jaki kierunek chodzi.

Ryanair jest jedną z najpopularniejszych linii lotniczych w całej Europie. Marka obsługuje wiele lotnisk w Polsce, dzięki czemu mamy możliwość podróżować po naszym kontynencie za naprawdę niewielkie pieniądze. W ostatnim czasie firma zmieniła rozkład swoich lotów - ogłosiła m.in. nowe połączenia z naszego kraju, które będą realizowane już w grudniu.

Na tym nie koniec niespodzianek. Otóż okazuje się, że już niebawem Ryanair przywróci trasy z Polski, które jeszcze niedawno wyłączył z siatki połączeń. Już w styczniu 2022 roku będziemy mogli polecieć do popularnego wśród Polaków miejsca. Zobaczcie, o który kierunek dokładnie chodzi.

Ryanair przywraca 5 tras z Polski. W to miejsce polecimy już na początku 2022 roku

Jak podaje portal Fly4free, już niebawem Ryanair przywróci jedno z ważnych połączeń z Polski. Chodzi o loty z kilku polskich lotnisk do East Midlands w Wielkiej Brytanii. Niedawno kierunek ten zniknął z systemu rezerwacji przewoźnika, ale od stycznia 2022 roku powróci.

Jeżeli chcecie wybrać się do tego angielskiego regionu, pamiętajcie, że na razie macie możliwość kupić bilety na loty realizowane między styczniem a październikiem 2022 roku. Nie wiadomo, co będzie dalej z tym połączeniem.

Ryanair przywrócił tym samym aż 5 tras z Polski. Obejmują one następujące odcinki:

  • Warszawa Modlin - East Midlands
  • Kraków - East Midlands
  • Rzeszów - East Midlands
  • Poznań - East Midlands
  • Łódź - East Midlands.

Ze stolicy Polski i z Łodzi do regionu w Anglii można będzie na razie polecieć do marca 2022 roku, a z pozostałych portów lotniczych aż do października. Część tras będzie realizowana 2 razy w tygodniu, a część aż 3 razy w tygodniu.

Przypominamy, że niepewna sytuacja dotycząca lotów do East Midlands wynikała z tego, że irlandzka linia lotnicza negocjowała dalsze warunki współpracy z tym portem. Wygląda na to, że w końcu udało się im dojść do porozumienia w tej sprawie.

Źródło: Fly4free