Zamknij

Ryanair przywraca połączenia z Polski. Na tych trasach będziemy mogli latać wiosną i latem

21.09.2021 12:20
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Już niedługo z kilku polskich miast będzie można polecieć do pięknych miejsc w Europie. Okazuje się, że irlandzka tania linia lotnicza wznawia połączenia, które już kiedyś działały z Polski. Zobaczcie, o jakie trasy chodzi.

W ostatnim czasie wielokrotnie pisaliśmy wam o zmianach w rozkładach lotów najpopularniejszych przewoźników działających również na terenie Polski. Zarówno Wizz Air, jak i Ryanair czy LOT uruchomiły nowe połączenia, ale też z wielu zrezygnowały.

Wygląda jednak na to, że siatka połączeń irlandzkiej marki już niebawem wzbogaci się o takie, które już kiedyś działały z naszego kraju. Teraz wrócą po latach i od przyszłego roku będzie można na nowo z nich skorzystać.

Ryanair przywraca połączenia z Polski. Na tych trasach będziemy mogli latać latem

Wygląda na to, że wiosną i latem będziemy mogli polecieć z Polski samolotami Ryanaira w nowe-stare miejsca. Wszystko dlatego, że przewoźnik przywróci kilka połączeń, z których już kiedyś można było korzystać w naszym kraju.

Wiosną i latem 2022 roku pasażerowie z Polski będą mogli udać się ponownie do Pizy i Wenecji (Włochy), na wyspę Gran Canaria (Hiszpania) i do Wiednia (Austria). Konkretne loty będą realizowane z następujących polskich lotnisk:

  • Warszawa Modlin - Piza
  • Wrocław - Wenecja
  • Kraków - Gran Canaria
  • Kraków - Wiedeń.

Połączenia do większości tych miejsc będą realizowane od końca marca lub początku kwietnia. Do Pizy i Wenecji polecimy 2 razy w tygodniu, na Wyspy Kanaryjskie raz w tygodniu, a do Wiednia aż 4 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele).

Skusicie się na wiosenną wycieczkę do któregoś z tych miejsc? A może wybierzecie się tutaj na tani letni urlop?

Źródło: Fly4free