Zamknij

Wielka promocja w Ryanair. 200 000 biletów lotniczych już od 89 zł

01.10.2021 10:59
Ryanair startuje z promocją. 200 000 biletów lotniczych już od 89 zł
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Ryanair po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i startuje z nową promocją. Tym razem oferuje aż 200 000 biletów lotniczych w atrakcyjnej cenie już od 89 zł. Szczegóły wyprzedaży zamieszczamy poniżej.

Co jakiś czas irlandzki przewoźnik organizuje atrakcyjne promocje dla obecnych i nowych klientów. Korzystając z wyprzedaży, można kupić bilety lotnicze z Polski nawet za jedyne kilkadziesiąt złotych. Tak jest i tym razem. Ryanair oferuje 200 000 miejsc już od 89 zł. Warto zatem pospieszyć się z rezerwacją.

Ryanair startuje z promocją. 200 000 biletów lotniczych od 89 zł

Nowa promocja w Ryanair jest ograniczona czasowo i trwa zaledwie przez kilka dni. Aby z niej skorzystać, należy dokonać rezerwacji biletów lotniczych w dniach 1-6 października (piątek-środa). Obniżką objęte są wybrane rejsy, które odbędą się w październiku oraz listopadzie. 

Taniej można podróżować z dwóch lotnisk w Polsce. Promocja dotyczy lotów z Krakowa oraz Warszawy Modlin.

W najbliższych tygodniach za jedyne kilkadziesiąt złotych można polecieć ze stolicy Małopolski do nowoczesnego Eindhoven w Holandii, słonecznego Mediolanu we Włoszech oraz atrakcyjnie turystycznego Londynu w Wielkiej Brytanii. Warto w tym miejscu wspomnieć, że od 1 października przekroczenie granicy z Anglią dla obywateli Polski oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej możliwe będzie tylko na podstawie paszportu.

Z kolei z Warszawy przecenione są niektóre rejsy do malowniczej Vienny w Austrii.

Przypominamy, że jakiś czas temu Ryanair ogłosił, że po 18 miesiącach wraca opłata administracyjna, która będzie naliczana w przypadku zmian dokonywanych w rezerwacji. Najprościej mówiąc, oznacza to koniec opcji darmowej zmiany terminu i trasy lotu dla pasażerów taniej linii. Zmiany weszły w życie 1 października 2021 roku. 

RadioZET.pl