Zamknij

Ryanair uruchamia kolejne nowe trasy. To ulubione kierunki wakacyjne Polaków

02.04.2021 11:08
Ryanair uruchamia kolejne nowe trasy. To ulubione kierunki wakacyjne Polaków
fot. SHUTTERSTOCK

Irlandzka tania linia lotnicza Ryanair uruchomi osiem letnich połączeń lotniczych. W wakacje będzie można polecieć m.in. do włoskiego miasteczka Bari oraz na uwielbianą przez Polaków grecką wyspę Zakynthos.

Irlandzki przewoźnik na początku kwietnia ogłosił uruchomienie nowych tras. Tym razem będą to połączenia z Lotniska Warszawa-Modlin, z Gdańska oraz z Wrocławia.

Rynaiar z nowymi letnimi trasami

Jak poinformował w komunikacie przewoźnik, w lipcu uruchomionych zostanie osiem tras - z Warszawy Modlin do Bari, Katanii, Zadaru oraz na Zakynthos, z Gdańska do Kopenhagi, Haugesund i Zadaru oraz z Wrocławia do Zadaru.

Jak podaje portal Fly4free.pl, loty na uwielbianą przez Polaków grecką wyspę Zakynthos odbywać się będą dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz czwartki. Bilety są już dostępne w sprzedaży. 

W poniedziałki Ryanair z Warszawy będzie wylatywał o godzinie 16:15, a o 19:55 będzie na Zakynthos. W przeciwnym kierunku lot rozpoczynać się będzie o 21:00, a o 22:40 Rynaiar będzie lądować w Modlinie. Z kolei w czwartki lot z Warszawy zaplanowany jest na godzinę 6:05. W drogę powrotną samolot wystartuje o 10:10.

Jeśli chodzi o połączenie do Bari, to loty będą odbywały się cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. Loty do Katanii natomiast (od 3 lipca) będą oferowane dwa razy w tygodniu - we wtorki oraz soboty. 

Z kolei z Gdańska do Haugesund w Norwegii Ryanair będzie latał aż pięć razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele (począwszy od 2 lipca).

Linia poinformowała również o zwiększeniu częstotliwości lotów na najpopularniejszych trasach. Dodatkowe rejsy będą wykonywane m.in. na odcinkach z Gdańska do Hamburga, Katowic do Burgas, Kraków do Billund, czy z Warszawy- Modlin do Pafos i Burgas.

Ryanair z Polski lata m.in. z lotniska Warszawa-Modlin, a także z Gdańska, Krakowa, Poznania, Katowic, Wrocławia, Łodzi.

RadioZET.pl/PAP(Aneta Oksiuta)/Fly4Free.pl