Zamknij

Ryanair uruchamia nową trasę z Warszawy. Będzie latać do naszego sąsiada

17.12.2020 12:48
Ryanair
fot. Karol Makurat/REPORTER

Już od marca 2021 roku będzie można podróżować Ryanairem z Polski na Słowację! Irlandzki przewoźnik rozpoczyna loty do jednego z miast na terytorium naszego sąsiada.

Mamy doskonałą wiadomość dla fanów podróży i wypadów do znanych europejskich miast. Ryanair rusza właśnie z nowym połączeniem lotniczym z Warszawy. Tym razem irlandzki przewoźnik zabierze nas na wycieczkę do słowackich Koszyc.

Kiedy samoloty tanich linii ruszą ze stolicy Polski na Słowację? Jak często będą latały? Koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje.

Ryanair uruchamia nową trasę z Warszawy

Ryanair już na początku 2021 roku uruchamia nową trasę z Warszawy. Turyści będą mogli teraz dostać się szybko i tanio z Modlina do słowackich Koszyc. Rezerwacji już można dokonywać w systemie Ryanaira, ale loty ruszą dopiero 30 marca.

Początkowo samoloty tanich linii będą kursowały między warszawskim Modlinem a Koszycami trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty.Chętni na wyprawę mogą już orientować się na stronie przewoźnika w cenach biletów. Przykładowy koszt lotu w terminie w okolicach uruchomienia tej trasy to ok. 170 zł w jedną stronę.

Ryanair zamierza latać z Koszyc nie tylko do Warszawy, ale też do czeskiej Pragi czy do Londynu i Liverpoolu.

Przypominamy, że Koszyce to drugie co do wielkości miasto na Słowacji. Zamieszkuje je prawie 240 tys. osób i znajduje się ono niemal przy granicy z Węgrami. Jest to doskonałe miejsce do zwiedzania, ale też fajna baza wypadowa w dalsze regiony.