Zamknij

Ryanair uruchomi dwie nowe trasy z Polski. Polecimy do ulubionego wakacyjnego miejsca

31.03.2021 12:49
Ryanair
fot. Karol Makurat/REPORTER

Kultowy irlandzki przewoźnik poleci latem z Polski do naszego ulubionego wakacyjnego kraju. Co roku urlop spędzają tutaj tysiące turystów, dlatego jest to doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy już planują podróże.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Ryanair zamierza w tym roku otworzyć aż 46 nowych tras do Grecji. Tym samym tania linia lotnicza może sprawić, że ten piękny śródziemnomorski kraj stanie się prawdziwym wakacyjnym hitem.

Wygląda na to, że to nie koniec ekspansji tego przewoźnika. Okazuje się bowiem, że już w lipcu firma uruchomi też dwa nowe loty z naszego państwa do jednego z ulubionych wakacyjnych zakątków Polaków. Jesteście ciekawi, dokąd będziemy mogli się tanio wybrać? Koniecznie sprawdźcie.

Ryanair uruchomi dwie nowe trasy z Polski. Polecimy do ulubionego wakacyjnego miejsca

Już w lipcu Ryanair uruchomi dwa nowe połączenia z Polski do... Chorwacji! Wszyscy chętni będą mogli polecieć z podwarszawskiego Modlina i z Gdańska do Zadaru. Miasto to leży nad samym Morzem Adriatyckim i przyciąga turystów, którzy chcą powygrzewać się na pięknej plaży lub pozwiedzać tutejsze zabytki.

W systemie rezerwacji przewoźnika można już kupić bilety na lot do tego wakacyjnego zakątka na południu Europy. Wyprawy do chorwackiego miasta będą realizowane dwa razy w tygodniu - w czwartki i niedziele.

Wszyscy zainteresowani mogą już zajrzeć na stronę marki Ryanair i sprawdzić, w jakich cenach można nabyć bilety na urlop w Chorwacji. Przypominamy, że przy przekraczaniu granicy z Chorwacją trzeba mieć przy sobie zaświadczenie o negatywnym wyniku testu PCR na obecność koronawirusa. Badanie nie może być starsze niż 48 godz.

Źródło: Ryanair, Fly4free