Zamknij

Ryanair z nową trasą do popularnego egzotycznego kraju. Będą tanie loty do Maroka

02.07.2021 14:08
Fez w Maroku
fot. Shutterstock

Ryanair przygotował kolejną niespodziankę dla swoich klientów. Od 31 października wystartuje nowe połączenie z Krakowa do Agadiru w Maroku. To niezwykle popularny kierunek egzotyczny wśród turystów z Polski. 

Choć sezon wakacyjny jeszcze na dobre się nie rozkręcił, niektóre linie lotnicze już informują o nowościach w swoich zimowych siatkach lotów. Tak też jest w przypadku Ryanaira. Irlandzki przewoźnik, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, ogłasza kolejne nowe połączenia – tym razem do popularnego turystycznie Maroka. Bilety lotnicze są już dostępne w sprzedaży. 

Ryanair poleci z Krakowa do Maroka

Nowo ogłoszona trasa Ryanaira z lotniska Kraków-Balice do Agadiru (Maroko) będzie miała charakter sezonowy. Połączenie zostanie uruchomione 31 października i będzie realizowane do 6 marca 2022 roku. 

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego, loty będą odbywały się raz w tygodniu  – w niedziele.  Z Krakowa samolot wystartuje o godz. 14.05 i wyląduje w Maroku o godz. 17.45 lokalnego czasu. Lot powrotny zaplanowano na 18.10 z Agadiru, z lądowaniem w Polsce o 23.50.

Bilety lotnicze na to połączenie są już dostępne w sprzedaży. Ceny za lot rozpoczynają się od 119 zł w jedną stronę. 

Maroko w ostatnim czasie stało się popularnym celem turystycznych wyjazdów. Przyciąga orientalny klimat, baśniowa architektura oraz niesamowite krajobrazy – od błękitnych fal Atlantyku, przez ośnieżone szczyty Atlasu, po pustynne tereny Sahary. Nie można zapomnieć też o przepięknych miasteczkach, jak chociażby Marrakesz, Szafszawan czy Rabat.

Jak zauważa portal Fly4free, Ryanair w przeszłości obsługiwał połączenie do Maroka z Polski, jednak z powodu pandemii loty te zostały wstrzymane.