Zamknij

Ryanair z nową trasą z Polski. To doskonały kierunek na jesienny wypad

14.07.2021 14:18
Ryanair z nową trasą z Polski do Hiszpanii. Jesienią polecimy do ciepłej Walencji
fot. SHUTTERSTOCK

Na początku listopada tania linia lotnicza Ryanair uruchomi nowe połączenie z Polski - jesienią będzie można wybrać się do ciepłej Hiszpanii. Loty z Gdańska do Walencji realizowane będą do końca marca 2022 roku, a więc przez całą zimę.

Irlandzka tania linia lotnicza Ryanair co jakiś czas ogłasza nowe trasy z Polski. Pisaliśmy już o uruchomieniu lotów do stolicy Finlandii Helsinek, Agadiru w Maroku czy włoskiego Turynu. Teraz przyszedł czas na kolejną nowość w siatce połączeń.

Ryanair z nową trasą z Polski do Hiszpanii. Jesienią polecimy do Walencji

Jak podaje portal Fly4Free.pl, z systemu rezerwacyjnego Ryanaira wynika, że nowe połączenie z Gdańska do Walencji uruchomione zostanie 2 listopada. Loty realizowane będą dwa razy w tygodniu - w każdy wtorek oraz sobotę aż do końca marca 2022 roku.

Lotnisko w Gdańsku będzie trzecim lotniskiem w Polsce, z którego polecimy linią Ryanair do Walencji. Przypomnijmy, że obecnie tania linia lotnicza do gorącej Hiszpanii lata z Modlina oraz Krakowa.

Walencja to doskonały kierunek na jesienny wypad. Podczas gdy w Polsce jest zimno i deszczowo, w Hiszpanii w tym miesiącu temperatury powietrza oscylują w granicach 15-20 stopni Celsjusza. Walencja, położona w środkowo-wschodniej części kraju nad Morzem Śródziemnym, w 2020 roku w rankingu "InterNations Expat Insider" została określona najlepszym miastem dla przyjezdnych na świecie.

RadioZET.pl/Fly4Free.pl