Zamknij

Ryanair ogłosił kolejną nowość na wakacje. To jedna z ulubionych europejskich wysp

27.04.2021 15:47
Ryanair samolot
fot. Shutterstock

Ryanair uruchomi kolejną wakacyjną trasę z Polski. Od 6 lipca wystartuje nowe połączenie z Gdańska na grecką wyspę Korfu. Bilety są już dostępne w sprzedaży. 

Ryanair w minionym tygodniu ogłosił plany dotyczące letniej siatki lotów. Zgodnie z zapowiedziami irlandzki przewoźnik ma wykonywać ponad 700 lotów tygodniowo na łącznie 240 trasach. Na liście znalazły się 23 nowe połączenia.

Popularna tania linia nie zwalnia jednak tempa. Ryanair w wakacje uruchomi kolejne połączenie – na przepiękną wyspę w Grecji. 

Ryanair poleci z Gdańska na Korfu

W systemie rezerwacyjnym Ryanaira pojawiła się nowa trasa z  Gdańska na  Korfu. Rejsy zostaną uruchomione 6 lipca, a więc znajdą się w letniej siatce lotów.

Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu, zgodnie z poniższym rozkładem:

  • Gdańsk – Korfu, 19.30-22.35, rejsy we wtorki i czwartki;
  • Korfu – Gdańsk, 23.00-00.05, rejsy we wtorki i czwartki.

Korfu to kolejna trasa Ryanaira z Gdańska, która wystartuje w okresie wakacyjnym. Wcześniej irlandzka linia zapowiedziała z tego lotniska  loty do Chanii (Kreta) i na Santorini czy do chorwackiego Zadaru (start 3 lipca). 

Ryanair przypomina, że z powodu wciąż zmieniającej się sytuacji epidemicznej na świecie przedłużył możliwość darmowej zmiany rezerwacji w przypadku lotów wykupionych do 30 czerwca 2021 roku. Nową podróż będzie można zaplanować do końca października 2021 roku. Co ważne, klienci mogą dwukrotnie przesunąć datę lotu w ramach opcji "zero złotych opłaty za zmianę".

Źródło: Ryanair, Fly4free.pl