Zamknij

"Instagramowy chłopak" do wynajęcia. Oprowadzi po Rzymie i zrobi idealne zdjęcia

Nina Czochara
05.09.2019 14:50
Selfie w Rzymie
fot. Shutterstock

To idealna oferta dla tych, którzy chcą odkryć perełki turystyczne Rzymu, napić się włoskiej kawy w miłym towarzystwie i jednocześnie zdobyć perfekcyjne zdjęcia z podróży - idealne na Instagrama. W realizowaniu wymarzonej rzymskiej wyprawy pomoże Emanuele - "Instagramowy chłopak" do wynajęcia. Oferta Włocha dostępna jest w serwisie Airbnb. 

„Walking Tour with Instagram Boyfriend” – tak zatytułowana jest oferta, jaką w serwisie Airbnb zamieścił Emanuele, Włoch na stałe mieszkający w Rzymie. Zawodowo mężczyzna zajmuje się mediami społecznościowymi i wie doskonale, jak powinny wyglądać zdjęcia, które później zdobędą ogromną popularność na Instagramie. Oprócz tego oprowadzi po mniej popularnych, ale niezwykłych zakątkach "Wiecznego Miasta". 

Rzym: "chłopak-przewodnik" do wynajęcia 

Czym oferta Emanuela wyróżnia się spośród innych? "Instagramowy chłopak" nie oferuje klasycznych, szczegółowych opowieści o zabytkach czy atrakcjach, ale zapewnia przede wszystkim perfekcyjne zdjęcia stworzone z myślą o mediach społecznościowych. 

– Zabiorę Cię na wycieczkę pieszą, gdzie odkryjesz niektóre z moich ulubionych miejsc i zakątków w samym sercu Rzymu. Część z nich będzie znana turystom, inne będą ukrytymi klejnotami dla mieszkańców – zapewnia chłopak. –  Lubię rozmawiać i nawiązywać więź, gdy będziemy robić fajne zdjęcia w rzymskiej scenerii. Przynieś swoją lustrzankę lub iPhone’a, ja przyniosę swojego Nikona i będziemy świetnie się bawić! – dodaje Emanuele.

Autor zaskakującej oferty na Airbnb oprócz tego, że zawodowo zajmuje się mediami społecznościowymi, niemal każdego dnia stara się wyszukiwać kolejnych, ciekawych miejsc dla idealnych zdjęć. 

Zobacz także

355 zł za zwiedzanie z "Instagramowym chłopakiem"

Posiadanie prywatnego "Instagramowego chłopka" nie jest jednak tanią rozrywką. Za wycieczkę z Emanuele trzeba zapłacić 355 zł od osoby. W cenie wycieczki można również wybrać, czy chcemy pójść z Włochem na kawę, lody czy lokalne przekąski. Jest też możliwość przełożenia terminu zwiedzania, jeśli pogoda nie będzie sprzyjać.  

Oferta, którą Emanuele zamieścił na Airnb - w ramach usługi Experience - nie jest skierowana wyłącznie do kobiet czy pojedynczych osób. Z recenzji o wycieczce wynika, że bardzo chętnie korzystają z niej również mężczyźni lub pary, które chciałyby mieć wyjątkowe zdjęcia ze swojej wizyty w Rzymie. A później oczywiście mogłyby się nimi pochwalić się w mediach społecznościowych. Warunkiem wykupienia zwiedzania jest wiek powyżej 18 lat. Co więcej, z jednego terminu mogą skorzystać jednocześnie maksymalnie cztery osoby.

ZOBACZ TAKŻE:

•  Airbnb rozszerza swoją ofertę. Będzie sprzedawać "wycieczki pełne przygód"

•  Luksusowa usługa w Airbnb. Można wynająć nawet cały zamek

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC