Zamknij

Sieć browarów uruchamia własne linie lotnicze? Ciekawa propozycja dla podróżników

Redakcja
31.10.2018 12:35
Browar - linie lotnicze
fot. brewdog.com

Już za kilka miesięcy browar rzemieślniczy BrewDog planuje uruchomić własną linię lotniczą. Przewoźnik będzie nietypowy, bo celem podróży będzie tak naprawdę zwiedzanie browaru i wypoczynek. 

Linie lotnicze zwykle nie kojarzą się z dostarczaniem rozrywki, lecz możliwością dotarcia do określonego miejsca na świecie. Być może teraz, wraz z uruchomieniem nowych linii BrewDog, zmieni się podejście do latania...

Linia lotnicza dla miłośników podróży i... piwa

Zanim jednak zaczniemy planowanie wakacje, warto pamiętać, że to nie jest zwykła linia. Prawdziwym celem podróży będzie zwiedzanie browaru i wypoczynek.

BrewDog zaoferowało na razie tylko jedną podróż. Ma obejmować lot w obie strony - z Londynu do Columbus w Stanach Zjednoczonych. Ale to nie wszystko. Zorganizowana wycieczka obejmuje 4 dni pobyt połączonego ze zwiedzaniem browaru i muzeum BrewDog. Dodatkowo goście będą mieli zapewnione zakwaterowanie w The DogHouse Hotel. Podczas podróży powrotnej pokład samolotu ma zamienić się w dyskotekę w przestworzach. 

Pierwszy lot tą nietypową linią ma odbyć się od 21-25 lutego 2019 roku. Aby zdobyc miejsce na pokładzie Boeinga 767, należy zapisać się do społeczności sympatyków marki i zapłacić 1600 dolarów (ok. 6 tys. zł). W cenę wliczono oczywiście lot, napoje, jedzenie i piwo z browaru BrewDog.

- Na razie organizujemy jedną podróż, ale jeśli pojawi się zapotrzebowanie na kolejne, to chcielibyśmy zaprezentować większej liczbie koneserów piwa miejsce, w którym warzymy nasz złocisty napój. Chcielibyśmy zaoferować podróż do naszej ojczyzny w Szkocji, aby pokazać naszej dalszej rodzinie, skąd pochodzimy - powiedziała zagranicznym mediom rzeczniczka prasowa, Sarah Warman.

Zobacz także

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC