Zamknij

Skandal w znanej linii lotniczej. Stewardesa oferowała pasażerom seksualne usługi?

01.12.2020 12:18
Stewardessa
fot. Shutterstock

Linia British Airways wszczęła śledztwo w sprawie stewardessy, która miała oferować usługi seksualne i sprzedaż własnej bielizny. Kobieta umieszczała w mediach społecznościowych prowokujące zdjęcia w mundurze. Niektóre fotografie, by uwiarygodnić, że pracuje dla brytyjskiej linii, były wykonywane w samolocie - w kabinie pilota czy na siedzeniach pasażerów. 

Znany przewoźnik British Airways teraz musi wyjaśnić skandaliczną sprawę związana z jedną z pracujących dla nich stewardess. Wiele wskazuje na to, że kobieta czerpała dodatkowe korzyści finansowe z pełnienia swojej funkcji. 

British Airways. Stewardessa oferowała usługi dla dorosłych?

Sprawę szeroko opisał brytyjski dziennik "The Sun". Ukryta pod pseudonimem airhostess7 stewardessa publikowała w mediach społecznościowych niejednoznaczne posty i prowokujące zdjęcia. Jedna z fotografii miała być podpisana: "drogi pasażerze, mogę być twoją rozrywką w czasie lotu. Co chciałbyś, abym zrobiła?".

"The Sun" zacytował też inną wypowiedz pracownicy brytyjskiej linii: "Jedyne, co musisz zrobić, to dać mi pewną sumę pieniędzy, a zostaniesz potraktowany w zupełnie inny sposób, zgodnie z twoimi oczekiwaniami"  – cytuje jeden ze wpisów stewardessy "The Sun". 

Zobacz także

Co więcej, kobieta miała pisać wprost, że oferuje spotkania w hotelu. Chętnie sprzedawała także swoją bieliznę – tę można było podobno nabyć już za 25 funtów. 

Po tym, jak o sprawie zrobiło się głośno, konta stewardessy wraz ze zdjęciami zostały zablokowane lub usunięte.

Na razie przedstawiciele British Airways nie chcą komentować sprawy. Poinformowali jedynie, że wymagają najwyższych standardów od swoich pracowników, dlatego zostało wszczęte śledztwo w celu wyjaśnienia tej sprawy. 

Źródło: The Sun, foxnews.com