Zamknij

Star Wars na samolotach pasażerskich. Zaskakujący pomysł linii lotniczej

Nina Czochara
21.11.2019 13:00
Star Wars - samolot
fot. United Airlines/Twitter

Linie lotnicze United Airlines postanowiły przypomnieć o zbliżającej się premierze kolejnej części „Gwiezdnych wojen". W tym celu przewoźnik pomalował i wyposażył swoje samoloty w motywy z Star Wars. 

„Gwiezdne wojny: Skywalker – odrodzenie" ma być ostatnią częścią słynnej sagi. Właśnie z tej okazji linie United przygotowały specjalną niespodziankę dla wszystkich fanów "Gwiezdnych wojen". Boeing 737-800 są specjalne malowane i równie specjalnie wyposażane. Przewoźnik uznał, że nowy design samolotu zapewni podróżującym niestandardowe wrażenia.

Gwiezdne wojny: motywy z filmu na samolotach

Cały pomysł został ogłoszony pod koniec października. Linie lotnicze poinformowały, że Boeing 737-800 zostanie zmieniony w maszynę inspirowaną motywami z "Gwiezdnych wojen". Pasażerowie wchodzący na pokład samolotu są witani przez szturmowców. W tle słuchać muzykę znaną ze Star Wars. 

United zapowiedział, że każdy z pasażerów otrzyma zestaw gadżetów nawiązujących do „The Rise of Skywalker”, a na pokładzie będzie mógł obejrzeć pokaz wideo z niektórymi bohaterami filmu. United Airlines chwaliło się także procesem malowania maszyny.

Członkowie "MileagePlus" – programu lojalnościowego United - mogą liczyć na liczne ekskluzywne korzyści, np. dostęp do przedpremierowych pokazów filmu. Samoloty z motywami "Gwiezdnych wojen" będą latać w USA, Kanadzie, Ameryce Środkowej oraz na Karaibach.

Zobacz także

Źródło: rp.pl, wp.pl

___

RadioZET.pl/NC