Zamknij

Lubisz podróżować i jesteś singlem? Tinder startuje z funkcją, która ułatwi randkowanie na świecie

21.04.2021 12:42
Świat. Lubisz podróżować i jesteś singlem? Tinder startuje z funkcją, która ułatwi randkowanie
fot. SHUTTERSTOCK

Lubisz podróżować? Jesteś singlem i chcesz kogoś poznać? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, to z pewnością spodoba ci się nowa funkcja Tindera, która ma ułatwić randkowanie na arenie międzynarodowej.

Jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie Tinder nawiązała współpracę ze znaną "apką" do nauki języków obcych Duolingo i stworzyła nową funkcję. Jak podaje National-geographic.pl, ich twórcy twierdzą, że to ukłon w stronę stęsknionych za podróżami singli.

Nowa funkcja Tindera ułatwi randkowanie z osobami zza granicy

Choć na tę chwilę możliwość swobodnego podróżowania po świecie jest jeszcze mocno ograniczona, to stopniowo się to zmienia. Coraz więcej państw otwiera swoje granice i liczy na przyjazd turystów w sezonie letnim. W związku z tym aplikacja Tinder postanowiła zrobić ukłon w stronę stęsknionych za podróżami singli i we współpracy z Duolingo stworzyła nową usługę.

Funkcja Tinder’s Passport, bo tak nazywa się wprowadzona w kwietniu opcja, ma ułatwić randkowanie z osobami zza granicy. Osoby korzystające z aplikacji Tinder mogą brać udział w bezpłatnych lekcjach języka obcego za pośrednictwem Duolingo. Dostępnych jest ponad 40 języków, m.in. angielski, francuski, hiszpański, ale także japoński czy koreański.

Do końca miesiąca nowa usługa będzie bezpłatna dla wszystkich użytkowników Tindera. Aby ją włączyć, należy zalogować się na swoje konto i przejść do ustawień. Następnie wystarczy wybrać nową lokalizację i zaznaczyć opcję "flirtowania na całym świecie". W ten sposób swoją drugą połówkę będziemy mogli znaleźć także za granicą, a nie jak to było do tej pory, tylko w pewnej odległości od swojego aktualnego miejsca pobytu. 

Paszport to jedna z naszych najpopularniejszych funkcji, a odkąd jest bezpłatna, mamy jeszcze więcej pracy. Już po tygodniu liczba dopasowań między użytkownikami wzrosła o 25 proc. To dowodzi, że współpraca z Duolingo rzeczywiście pomaga nawiązywać rozmowy - skomentował Udi Milo wiceprezes ds. produktu Tinder, cytowany przez National-geographic.pl.

RadioZET.pl/National-geographic.pl