Zamknij

Sycylia kusi turystów darmowym zakwaterowaniem. Kup dwa noclegi, trzeci otrzymasz gratis

08.06.2021 12:59
Sycylia kusi turystów darmowym zakwaterowaniem. Kup dwa noclegi, trzeci otrzymasz gratis
fot. SHUTTERSTOCK

W ramach programu "See Sicily", który ma na celu wsparcie sektora turystycznego na włoskiej wyspie po pandemii koronawirusa, turyści mogą otrzymać bezpłatny nocleg. Dla podróżnych, którzy wezmą udział w akcji, przewidziane są także darmowe atrakcje.

Sycylia to jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Nie ma się zresztą co dziwić. Ta największa wyspa Morza Śródziemnego kusi niepowtarzalnym górzystym krajobrazem, urokliwymi miasteczkami i przepięknymi plażami. Teraz turyści mają jeszcze jeden powód, by wybrać się na Sycylię - w ramach programu "See Sicily" można otrzymać darmowy nocleg i skorzystać z bezpłatnych atrakcji.

Sycylia. Kupując dwa noclegi, trzeci otrzymasz gratis

"See Sicily" to projekt voucherowy organizacji "Visit Sicily", którego głównym celem jest wsparcie branży turystycznej na Sycylii po pandemii koronawirusa. Inicjatywa promuje włoską wyspę jako idealne miejsce na wakacyjny urlop.

W ramach programu turyści, którzy wykupią dwa noclegi na Sycylii, trzeci dostaną gratis. Z kolei decydując się na 6-dniowy urlop, trzeba będzie zapłacić jedynie za cztery noce. Podróżni mogą otrzymać w prezencie jednak nie więcej niż dwa bezpłatne zakwaterowania.

Ponadto w ramach programu można otrzymać także jedną darmową usługę turystyczną do wyboru, m.in. wycieczkę z przewodnikiem, nurkowanie, bilet do instytucji kultury lub zniżkę na loty krajowe i międzynarodowe. 

Jak podaje portal Rp.pl, aby skorzystać z oferty, należy za pośrednictwem agencji albo touroperatora biorących udział w akcji, wykupić minimum dwa noclegi, a następnie wybrać dodatkowo bezpłatną usługę turystyczną.

Vouchery dostarczone podróżnym uważane są za bezzwrotne. Oznacza to, że ich termin nie może zostać przedłużony. 

RadioZET.pl/Rp.pl/visitsicily.info