Zamknij

Szkolny autobus przerobiony w dom na kółkach. 25-latek zwiedza nim świat

Redakcja
27.12.2017 14:34
Szkolny autobus przerobiony w dom na kółkach. 25-latek zwiedza nim świat
fot. Instagram/navigationnowhere

Na ten nietypowy pomysł wpadł 25-letni Michael Fuehrer z New Jersey. Na ostatnim roku studiów zdecydował kupić stary, szkolny autobus, a następnie zamienić go w mieszkanie. Jego marzenie stało się rzeczywistością. Dziś mężczyzna ma na koncie ponad 30 tys. kilometrów przejechanych swoim niezwykłym domkiem na kółkach.

Jak przyznał 25-latek na swoim profilu na Instagramie, początkowo szukał odpowiedniego vana lub ciężarówki, którą mógłby zamienić na swój dom marzeń. W końcu trafił na ogłoszenie ze starym szkolnym autobusem i już wiedział, że to coś dla niego.

Dom na kółkach
fot. Instagram/navigationnowhere

Michael Fuehrer musiał łącznie zainwestować prawie 35 tys. dolarów (około 125 tys. zł) w kupno autobusu i przerobienie go na pojazd, w którym może mieszkać i zwiedzać USA. 

25-latek swoją pierwszą podróż odbył z rodzinnego New Jersey na Alaskę. Z grupą przyjaciół przemierzył Stany Zjednoczone i Kanadę, a następnie spędził na słynnym półwyspie niemal osiem tygodni. Potem Michael udał się do Kalifornii i na Florydę.

Dom na kółkach
fot. Instagram/navigationnowhere

Nietypowy pomysł z domkiem na kółkach inspiruje innych podróżników i stał się swego rodzaju fenomenem. Wiele wypraw zostało uwiecznionych na zdjęciach, które można oglądać na Instagramie. Obecnie profil „Navigationnowhere” obserwuje 18 tys. osób.

Zobacz galerię zdjęć ze słynnym domkiem na kółkach.

___

RadioZET.pl/NC