Zamknij

Tak "rzucają" naszymi bagażami na lotnisku. Skandaliczne nagranie obiegło sieć [WIDEO]

Redakcja
04.10.2018 10:21
Tak "rzucają" naszymi bagażami na lotnisku. Skandaliczne nagranie obiegło sieć [WIDEO]
fot. Facebook/Marcela Fernanda Solis Walker

Wielu podróżnych zastanawia się, co dzieje się z walizkami od momentu odprawy, po lądowanie i ich odbiór z lotniskowej taśmy. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie z Hongkongu, które pokazuje, jak pracownicy portu lotniczego traktują bagaże. To niczym "rzut walizką" na lotnisku.

Wideo z lotniska w Hongkongu udostępniła na Facebooku i YouTube jedna z pasażerek, Marcela Walker. Kobieta, podczas wysiadania z samolotu, była świadkiem tego, w jaki sposób "bagażowi" pakują walizki do metalowego wózka, który miał zostać przewieziony do budynku lotniska. Pasażerka postanowiła nagrać skandaliczne zachowanie pracowników i wrzucić je do sieci.

"Rzut bagażem" na lotnisku w Hongkongu [WIDEO]

Nagranie pasażerki w błyskawicznym tempie obiegło sieć - zostało wyświetlone ponad 5 mln razy. Internauci z całego świata nie kryją swojej wściekłości, nazywając incydent "odrażającym", a pracowników "leniami".

– Ewidentnie ci ludzie nie są zadowoleni ze swojej pracy, mam nadzieję, że wkrótce ją stracą – pisze jeden z użytkowników.

– Wstrząsające. Oni wszyscy powinni zostać zwolnieni! – komentuje inna osoba.

Marcela Walker, która nagrała filmik, zapewnia, że nie miała na celu zaszkodzić uwiecznionym na nim mężczyznom, a jedynie ostrzec innych pasażerów przed tym, co czasem dzieje się na lotniskach.

W kwestii filmu wypowiedział się już rzecznik firmy. Podwykonawca zajmujący się transportem bagażu zapewnił, że przedsiębiorstwo "zajęło się sprawą". - Serdecznie przepraszamy pasażerów linii, która jest naszym klientem, za ten incydent - powiedział.

Przeczytaj także:

• Skandaliczne nagranie z lotniska w Manchesterze. Walizki dosłownie "latały w powietrzu" [WIDEO]

• Pracownik lotniska przyłapany na kradzieży. Okradał bagaże podróżnych [WIDEO]

Źródło: fakt.pl

___

RAdioZET.pl