Zamknij

Tatry widziane z samego Krakowa. Niezwykłe zdjęcie podbija sieć

10.05.2021 14:24
Tatry
fot. Shutterstock

Fotografia wykonana przez Jana Ulickiego zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Artyście udało się uchwycić na obrazku Kraków na tle majestatycznych wierzchołków Tatr. Musicie to zobaczyć.

Niedawno pisalismy o tym, że do sieci trafiła fotka Rysów widzianych z Nowego Targu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że szczyt ten jest oddalony od miasta o kilkadziesiąt kilometrów.

Tym razem inny utalentowany fotograf - Jan Ulicki, który specjalizuje się m.in. w robieniu zdjęć krajobrazowych - wykonał pracę, na której widać Tatry z samego Krakowa. Nie dość, że stolica Małopolski wygląda na tym obrazku bajkowo, to jeszcze zaprezentowana została na tle skąpanych w zachodzącym słońcu pięknych polskich gór. Fotografia trafiła na facebookowy profil serwisu Tatromaniak i od razu podbiła serca internautów.

Tatry widziane z samego Krakowa. Niezwykłe zdjęcie podbija sieć

Tym razem redaktorzy portalu Tatromaniak udostępnili w sieci zdjęcie autorstwa Jana Ulickiego. Fotografowi udało się uchwycić Kraków na tle Tatr. I to wszystko uwiecznił na fotografii przy zachodzącym słońcu.

Wieczorny widok sprzed kilku dni tak przypadł do gustu internautom, że udostępnili oni ten post prawie 10 tys. razy. W dodatku doczekał się on prawie 300 komentarzy. Obserwatorzy są zachwyceni niezwykłym ujęciem.

Cudowna widoczność.

 

Pięknie.

 

Epicko to wygląda - piszą w komentarzach.

W dodatku pod postem fani gór zaczęli wymieniać się widokami, które sami zarejestrowali obiektywami swoich telefonów i aparatów. A wam udało się kiedyś zrobić fotkę podobnemu krajobrazowi?

Źródło: Tatromaniak