Zamknij

Tiktokerka pokazuje, jak umyć się na lotnisku. To nagranie podbija sieć

25.10.2021 12:57
Tiktokerka pokazuje, jak umyć się na lotnisku. To nagranie podbija sieć
fot. SHUTTERSTOCK

Na TikToku można znaleźć mnóstwo nietuzinkowych trików na podróżowanie. Ostatnio jedna z użytkowniczek serwisu zamieściła nagranie, na którym pokazuje, jak umyć się na lotnisku. Wideo błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci.

TikTok to prawdziwa kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o niecodzienne sposoby na podróżowanie samolotem. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że jedna z użytkowniczek serwisu zamieściła nagranie, na którym pokazuje,  jak spakować się do samolotu linii Ryanair, by zapłacić mniej za bagaż. Wówczas wideo skomentował nawet sam zainteresowany. "Kochana, jestem przerażony" - napisał irlandzki przewoźnik. 

Teraz ta sama użytkowniczka, czyli Kristen Black, podzieliła się z obserwatorami kolejnym trikiem na łatwe podróżowanie. Tym razem influencerka pokazała, jak umyć się na lotnisku. Wideo już stało się hitem sieci.

Tiktokerka pokazuje, jak umyć się na lotnisku

Kilka dni temu Kristen Black zamieściła na TikToku film, na którym pokazuje, jak prosto i szybko odświeżyć się w lotniskowej toalecie. Kobieta podpowiada, by najpierw znaleźć łazienkę dla osób niepełnosprawnych lub taką, która pozwala na przewijanie dzieci. 

Pierwszym krokiem jest mycie zębów. Influencerka zdradza, że zawsze dobrze mieć przy sobie szczoteczkę oraz pastę. Następnie widzimy, jak Kristen Black zmazuje makijaż za pomocą mokrych chusteczek, a potem dokładnie myje twarz - prawdopodobnie używa do tego wody z mydłem. 

Kolejnym krokiem jest mycie włosów. Kobieta nachyla się nad kranem i moczy swoje kosmyki. Następnie podstawia głowę pod... suszarkę do rąk. Dzięki temu już po chwili jej włosy przestają być wilgotne. Później widzimy, jak Black wykonuje makijaż. Na twarz nakłada podkład, na kości policzkowe bronzer, a na powieki delikatne cienie. 

Następnie kobieta po raz kolejny używa mokrych chusteczek. Tym razem wykorzystuje je do umycia pach. Dopiero potem używa dezodorantu w sztyfcie. Na końcu widzimy, jak influencerka przebiera się w zwiewną koszulę i zakłada biżuterię.

Zobacz także:  Wizz Air ogłosił nową trasę. To jeden z ulubionych kierunków polskich turystów

Jak umyć się na lotnisku? Ten trik z TikToka podbija sieć

Nagranie Kristen Black na TikToku, na którym pokazuje, jak umyć się na lotnisku, błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Internauci doceniają zaradność i pomysłowość kobiety, a część z nich nie wyklucza, że może kiedyś wypróbuje ten sposób. 

Niektórzy użytkownicy serwisu zwracają jednak uwagę na to, że kobieta nie powinna zajmować toalet dla osób z niepełnosprawnościami oraz dla matek/ojców z małym dzieckiem. Influencerka odpowiedziała, że specjalnie poszła na inne piętro lotniska, gdzie było mniej turystów, by nikomu nie zajmować miejsca w łazience. 

My jednak wszystkim tym, którzy chcieliby odświeżyć się na lotnisku, polecamy skorzystanie ze zwykłych toalet. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie blokujemy dostępu do łazienki osobom, które bardziej jej potrzebują.

Zobacz także:  Chcieli jechać za granicę mimo kwarantanny. Złapano ich na lotnisku w Katowicach

RadioZET.pl