Zamknij

To najbardziej znana pilotka świata. Jest "królową" przestworzy i Instagrama

Redakcja
26.03.2018 15:27
Maria Pettersson - pilotka
fot. Instagram/pilotmaria

Maria Pettersson to chyba najbardziej znana pilotka na świecie. Podbija internet swoimi selfie z kabiny samolotu i nie tylko. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko pół miliona użytkowników. 

34-letnia Maria Pettersson pracuje jako pilot od 9 lat. Jak sama twierdzi, zaczęła prowadzić swój profil na Instagramie, aby podzielić się z przyjaciółmi i krewnymi swoją podróżniczą pasją oraz wspaniałymi momentami z życia. Chciała również zainspirować inne kobiety i udowodnić, że zawód pilota nie jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn. 

Obecnie jej konto Instagramie należy niezwykle popularnych - śledzi ją blisko pół miliona użytkowników!

Maria Petterson
fot. Instagram/pilotmaria

Maria Pettersson karierę w lotnictwie zaczęła w wieku 25 lat. Początkowo latała niewielkimi maszynami, a w wieku 30 lat zaczęła obsługiwać loty komercyjne. Pracowała m.in. dla linii Ryanair oraz Emirates, regularnie lata Boeingiem 737. Obecnie mieszka w Palermo na Sycylii.

Maria Pettersson
fot. Instagram/pilotmaria

Kobieta dostaje mnóstwo wiadomości od młodych ludzi, którzy pytają ją o to, jak osiągnęła w życiu sukces. 34-latka chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Maria Pettersson
fot. Instagram/pilotmaria

Podróżowanie jest prawdziwą pasją Marii. Zwiedza świat nie tylko podczas pracy, ale też w każdym wolnym czasie. Zdjęciami ze swoich wojaży chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. 

Zobacz także

- Bardzo mi się podobał pozytywny odbiór moich zdjęć. Wiele osób pytało o szczegóły mojej pracy albo czy trudno zostać pilotem – mówi Pettersson.

Maria Pettersson
fot. Instagram/pilotmaria

Odkrywanie różnych zakątków świata to nie jedyna pasja pilotki. Kobieta trenuje także jogę oraz sztuki walki.

Maria Pettersson
fot. Instagram/pilotmaria

Maria Pettersson pytana o to, jaki jest jej przepis na sukces, odpowiada:

Wystarczy w siebie wierzyć i mieć pozytywne nastawienie. Dobre myśli przynoszą dobre życie. 

Zobacz także

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC