Zamknij

To najdroższy pakiet walentynkowy na świecie. Miłość i cena nie znają tutaj granic!

Redakcja
25.01.2018 16:14
To najdroższy pakiet walentynkowy na świecie. Miłość i cena nie znają tutaj granic!
fot. Fotolia

Wyprawa prywatnym jachtem, luksusowy apartament i brylantowa biżuteria – to zaledwie początek atrakcji, które obejmuje najdroższy walentynkowy pakiet świata. Cena  wyjazdu jest naprawdę wysoka, ale czego się nie robi dla ukochanej osoby. W końcu, miłość nie zna granic. 

Niezwykłą ofertę na Walentynki przygotował hotel The Fairmont Dubai. Pakiet, z udogodnieniami i atrakcjami dla najbardziej wymagających par, kosztuje prawie 80 tys. złotych! A obejmuje zaledwie dwa dni pobytu w Dubaju. Dlaczego cena jest tak wysoka? Bo wszystko jest z najwyżej półki i zaplanowane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Hotel Dubai
fot. www.fairmont.com

Najpierw goście zostają odebrani z lotniska limuzyną, a następnie przewiezieni do luksusowego, dubajskiego hotelu The Fairmont Dubai. Tam zapewniono pobyt w dwupiętrowym, przepięknie wyposażonym apartamencie o powierzchni 548 m2! Na powitanie będzie przygotowany bukiet stu czerwonych róż i zestaw brylantowej biżuterii o wartości niemal 14 tys. złotych. Oprócz tego para może skorzystać z pomocy prywatnego lokaja, fryzjera, a nawet wizażysty – wszystko po to, aby czuć się i wyglądać jak najlepiej.

Ale to nie koniec luksusowych atrakcji. Dla gości zaplanowano również romantyczną kolację na dachu, z przepięknym widokiem na panoramę Dubaju. Posiłek przygotuje szef kuchni, a wyjątkowe chwile podczas kolacji będzie umilał specjalnie wynajęty skrzypek!

W następnym dniu pobytu czekają kolejne wyjątkowe niespodzianki. Na dobry początek dnia – śniadanie podane prosto do łóżka. A później zapowiada się tylko lepiej. Przelot hydroplanem, relaksacyjny masaż dla dwojga i niezapomniana wyprawa prywatnym jachtem. Zwieńczeniem idealnej oferty walentynkowej będzie śniadanie, tym razem podane na tarasie. Kto chętny?

Zobacz także

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC