Zamknij

To najdroższy pokój hotelowy na świecie. Cena za nocleg może zaskoczyć

Redakcja
06.09.2018 09:11
 Hotel President Wilson
fot. hotelpresidentwilson.com

Ekskluzywne wnętrza, 12 łazienek, prywatna siłownia, stół bilardowy i taras z fantastycznym widokiem - ten pokój jest wyjątkowy pod każdym względem. Za taki luksus trzeba jednak zapłacić i to całkiem sporo. 

Najdroższy pokój hotelowy nie znajduje się na Malediwach czy w Dubaju, ale w Genewie. Szwajcarzy stworzyli wyjątkowe miejsce stworzone dla najbardziej wymagających gości. Hotel President Wilson oferuje luksus na najwyższym poziomie... i bardzo wysokiej cenie.

Royla Penthouse Suite za 308 tys. zł za noc

Pięciogwiazdkowy Hotel President Wilson w Genewie ma w swojej ofercie królewski apartament - Royal Penthouse Suite. Pokój zajmuje całe, najwyższe piętro hotelu, a dostać się do niego można prywatną windą. W skład apartamentu wchodzi 12 przepięknych sypialni, 12 łazienek oraz taras otaczający całe piętro. Z kuloodpornych okien apartamentu roztacza się niesamowity widok na Jezioro Genewskie i Mont Blanc.

W pokojach znajduje się m.in. fortepian marki Steinway, stół bilardowy, biblioteka czy prywatne centrum fitness. Przy stole, który znajduje się w jadalni, przewidziano miejsce dla 26 osób. Całość jest utrzymana w klasycznie eleganckim stylu z ekskluzywnym wykończeniem. Te wszystkie atrakcje można mieć za jedyne 82 tys. dolarów za noc, czyli ponad 300 tys. złotych. W tym królewskim apartamencie gościli podobno Bill Clinton, Tony Blair czy król Arabii Saudyjskiej. 

Zobacz także

Źródło: wprost.pl

___

RadioZET.pl/NC