Zamknij

Tragedia na pokładzie samolotu. Nie żyje 2-miesięczne niemowlę

Nina Czochara
05.10.2019 13:18
Samolot
fot. Pixabay

Samolot lecący z Groznego do Moskwy musiał awaryjnie lądować. Powodem był pogarszający się stan zdrowia dwumiesięcznego niemowlęcia, które podróżowało wraz z mamą do stolicy Rosji. Pomimo udzielenia szybkiej pomocy, maleństwa nie udało się uratować.

W czasie lotu do Moskwy personel pokładowy otrzymał informację o pogarszającym się stanie zdrowia dwumiesięcznej dziewczynki. Bardzo szybko podjęto decyzję o awaryjnym lądowaniu w Wołgogradzie. 

Rosja. Zmarło 2-miesięczne niemowlę

Po wylądowaniu na rosyjskim lotnisku, na miejscu czekała już karetka, która przetransportowała niemowlę do szpitala. Dziecko było w stanie śmierci klinicznej. Pomimo udzielenia szybkiej pomocy, maleństwa nie udało się uratować.

- Dwumiesięczne niemowlę zostało zabrane do szpitala. Lekarze stwierdzili śmierć biologiczną. Według wstępnych danych dziecko miało wrodzoną chorobę serca - potwierdził przedstawiciel regionalnego wydziału Komitetu Śledczego Rosji.

Jak poinformowano, dziecko leciało wraz z mamą i lekarzem do moskiewskiej klinki. Niestety podróż samolotem okazała się dla dziewczynki tragiczna. Niemowlę już na pokładzie maszyny było reanimowane.

Sprawą tej tragicznej śmierci zajęli się śledczy. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok niemowlęcia. 

Przeczytaj także:

•  Zmarł jeden z pasażerów Ryanaira. Awaryjne lądowanie samolotu w Poznaniu

• Tragiczny lot samolotem. Na pokładzie zmarło 2-miesięczne niemowlę

Źródło: fakt.pl, fn-volga.ru

___

RadioZET.pl/NC