Zamknij

Tragedia na pokładzie samolotu. Zmarła 10-letnia dziewczynka

Redakcja
28.12.2019 00:21
Delta Airlines
fot. Flickr

Do tragicznego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu Delta Airlines lecącego z Los Angeles do Seattle. W czasie lotu 10-latka dostała ataku serca. Pomimo szybko podjętej akcji ratunkowej, dziewczynka zmarła.

Samolot linii Delta Airlines niedługo po stracie z lotniska w Los Angeles (LAX) musiał zawrócić. Załoga podjęła decyzję o awaryjnym lądowaniu tuż po tym, jak 10-letnia pasażerka nagle bardzo źle się poczuła. 

USA. W samolocie zmarła 10-letnia pasażerka

Po wylądowaniu samolotu na płycie lotniska czekał już zespół medyczny, który przystąpił do akcji reanimacyjnej. Niestety, pomimo szybkiej pomocy, 10-latki nie udało się uratować. W oświadczeniu straż pożarna w Los Angeles podała, że u dziewczynki doszło do zatrzymania akcji serca.

- Ratownicy udzielili pomocy medycznej dziecku i robili wszystko, aby uratować życie dziewczynki. Niestety wszystkie wysiłki były daremne, a dziecku nie dało się już pomóc - poinformowała obecna w miejscu zdarzenia straż pożarna.

Linia Delta Airlines potwierdziła, że doszło do tego tragicznego zdarzenia. W sprawie śmieci 10-latki zostało wszczęte śledztwo.

ZOBACZ TAKŻE:

• Tragiczny lot samolotem. Na pokładzie zmarło 2-miesięczne niemowlę

• Awaryjne lądowanie samolotu. Nie żyje pilot

Źródło: nypost.com

___

RadioZET.pl/NC