Zamknij

Trudna sztuka wsiadania na wyciąg. Nagranie jest hitem sieci

Redakcja
24.01.2018 11:26
Trudna sztuka wsiadania na wyciąg. Nagranie jest hitem sieci
fot. Flickr

Początki dla snowboardzistów często bywają trudne. Okazuje się jednak, że największym wyzwaniem jest nie sama jazda na snowboardzie, ale na… wyciągu orczykowym!

Jeszcze niedawno ogromną popularnością cieszył się opublikowany przez stację narciarską Czarny Groń „Nieporadnik”, czyli filmik o tym, jak nie wsiadać na wyciąg.

Teraz hitem sieci stało się nagranie umieszczone na profilu SnowRepublic na Facebooku. Tym razem głównymi bohaterami nie są narciarze, ale snowboardziści zmagający się z trudną, jak się okazuje, sztuką wsiadania na orczyk. To mogłaby być druga część „Nieporadnika” uczącego, jakich zachowań lepiej unikać podczas korzystania z wyciągu talerzykowego.

„Sztuka” wsiadania na wyciąg. Nagranie SnowRepublic 

Filmik wyświetlono już ponad 670 tys. razy na profilu na Facebooku, a pod samym postem pojawiła się lawina komentarzy. Jedni śmieją się z nieudolnych manewrów na wyciągu, inni z wyrozumiałością patrzą na zabawne zachowania snowboardzistów, pamiętając swoje własne początki z orczykiem. Kto ani razu nie spadł z wyciągu, niech rzuci kamieniem!

___

RadioZET.pl/NC