Zamknij

Balkon zawalił się pod ciężarem imprezowiczów, którzy spadli na skały [WIDEO]

12.05.2021 11:56
USA. Balkon zawalił się pod ciężarem imprezowiczów, którzy spadli na skały [WIDEO]
fot. MAREK ZAJDLER/EASTNEWS

Do tej dramatycznej sytuacji doszło kilka dni temu w Malibu w Kalifornii. Grupa znajomych, która wynajęła dom, by świętować urodziny, zlekceważyła prośbę właścicielki obiektu, by w apartamencie przebywała ograniczona liczba osób. W pewnym momencie balkon nie wytrzymał ciężaru imprezowiczów i runął w dół.

Grupa znajomych postanowiła hucznie świętować urodziny jednego z nich. W tym celu wynajęli dom położony w Malibu w Kalifornii. Niestety przez zlekceważenie prośby właścicielki obiektu, zabawa miała dramatyczne konsekwencje.

Balkon nie wytrzymał ciężaru imprezowiczów. Do sieci trafiło nagranie

Właścicielka domu, który wynajęła na sobotni wieczór grupa znajomych, poprosiła, aby w apartamencie przebywało nie więcej niż 6 osób. Najemcom powiedziała także, żeby nie organizowali żadnych imprez. Ci jednak zlekceważyli nakaz i zrobili przyjęcie urodzinowe, na którym pojawiło się pięć razy więcej ludzi.

W pewnym momencie impreza przeniosła się na niewielki balkon, na którym jednocześnie - jak się później okazało - stało około 15 osób. Taras nie wytrzymał takiego ciężaru i runął w dół. Uczestnicy zdarzenia spadli na skały z wysokości 4,5 m.

Do sieci trafiło nagranie z incydentu, które przyprawia o ciarki na plecach.

Na balkonie było prawdopodobnie około 10 osób. Nagle usłyszeliśmy trzask. Widziałem, jak moi najlepsi przyjaciele i moja dziewczyna spadają na skały - relacjonował jeden ze świadków.

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane odpowiednie służby. Kapitan Ron Haralson z okręgowej straży pożarnej powiedział, że pod balkonem znajdują się duże skały, więc sytuacja była niezwykle niebezpieczna. 

Dziewięć osób zostało rannych, ale na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Straż pożarna uznała dom za niezdatny do zamieszkania.

RadioZET.pl/dailystar.co.uk/